Криниця щастя• 28 мая 2023

Все дістало

Чи було у вас таке , що готові залишити чоловіка з дітьми і просто піти геть,, так все дістало..7 років декрету,, одне за другим,, стала мамою вперше в 20 років,, толком ніяк не самореалізувалась,, і зараз так почало накривати ,, вже сил нема,, ця буденність,, одно і то саме,, діти, кухня, хата,, і т д.. пішла в бьюті сферу,, працюю на дому,, діти зімною,, це просто якийст казус,, дуже важко розділяти роботу і діти. Але і ніфіга нічим не займатись теж не хочу ..хоч якось себе відволікаю,, своєю любимою справою,, і якийст свій окремий дохід,,
Але відчуваю що мене накриває,, бо треба якось все розділяти,, старша дитина школа, гуртки,, менша постійно біля мене,, 3 роки,, складний вік,, з садком поки напряг,, і це просто всьо на моїй голові,, хочеться лишити всьо на чоловіка,, і просто жити в своє задоволення,, займатись тим що подобається,,,
Але це всього лиш бажання,, в реальності я звісно так не зроблю,
Але як боротися з цим депресняком я вже не знаю,, на фоні цього депресняка у нас погіршилися відносини з чоловіком,, інтим на нулі майже,, бо в мене до цього бажання нуль,, постійні не дорозуміння,, катастрофа якаст просто😱😱😱😱
Добротная• 28 мая 2023
Нашо вам була та друга дитина?

Ledi-D• 28 мая 2023
В хата на тата поучавствуйте
Анонім-ка• 28 мая 2023
Удивлюсь если скажете что муж помогает во все.
автор Криниця щастя • 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Не допомагає,, він зранку до вечора на роботі
Приму в дар• 28 мая 2023
А второго родили, потому что у всех так?
автор Криниця щастя • 28 мая 2023
Ответ дляПриму в дар
Якщо чесно,, на той час не усвідомлювала,, що все так буде дуже важко,,
Добротная• 28 мая 2023
Ответ дляПриму в дар
Муж захотел мальчика (девочку)
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляПриму в дар
Странный такой вопрос.. глупый до ужаса.
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
Вечерами и на выходных тоже все на себя не берет

Христя в тiстi• 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
почему?
нормальный вопрос, если учесть что и с первым все не ок было и еле справлялась
автор Криниця щастя • 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ні
Добротная• 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Вопрос как раз в тему. Когда тяжело с одним, то глупо думать, что с двумя будет легче...
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляХристя в тiстi
почему?
У вас один ребенок и вы считаете себя самой умной?
Удивите… скажите что у вас трое.
Приму в дар• 28 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
Это же стандарт. Моя коллега мать троих. На работу вышла , как двойню в ясли отдала. На машине по городу, командировки- на детях и быте не зациклена и довольна . Выходите на работу
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляДобротная
У меня двое. И с двумя таки легче. Первые три года главное пережить.
Христя в тiстi• 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Удивите… скажите что у вас трое.
а Вы из задроченой-яжемать группы, которые рожают каждый год бо так надо?
все с вами ясно))
автор Криниця щастя • 28 мая 2023
Ответ дляПриму в дар
Кажу ж , у нашому місті з садком поки напряг,, через теперішню ситуацію в країні
Добротная• 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ага. Автору тоже, я смотрю 🤣
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляХристя в тiстi
все с вами ясно))
Спасибо за ответ по теме.
Все понятно 😆

Приму в дар• 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Нет. Это ключевой вопрос. А потом и дети страдают
Добра всем!• 28 мая 2023
Чи є можливість лишати менше дитя на няню поки ви працюєте? І взагалі, можливо, у вас депресія яку потрібно лікувати.
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляДобротная
Ага. Автору тоже, я смотрю 🤣
У нее дети еще не того возраста.
Ну или не знаю как будет именно у нее, говорю за себя.
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляПриму в дар
Хм. Страдают и одиночки в семье.
Добротная• 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
У нее дети еще не того возраста.
Думаю третьего нужно. Так, чтоб наверняка полегчало уже.
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляДобротная
Женщина рождает ребенка когда хочет.
Странные такие осуждения..
Приму в дар• 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Хм. Страдают и одиночки в семье.
Я не о том. Мать задерганная и в депрессии что может детям дать?
Добротная• 28 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Женщина рождает ребенка когда хочет.
Странные такие осуждения..
Какие осуждения?
Вы пост вообще читали?
іронічна антитеза• 28 мая 2023
С государственными садиками сейчас проблема, я знаю. А с частными , что не так? Отдавайте ребенка в частный садик, Вы выдохнете
Анонім-ка• 28 мая 2023
Ответ дляПриму в дар
Все у нее будет хорошо. Но надо подождать. Я знаю многих у кого один и они толку дать не могут. Так что..
іронічна антитеза• 28 мая 2023
Ответ дляДобротная
Нашо вам була та друга дитина?
К чему сейчас этот вопрос, если он уже есть у автора?