Прагматик флегма• 29 мая 2023
Як бути у такій ситуації? Приватна клініка
Записалася екстрено в приватну клінікУ, бо після того як трохи поплигала на батутах почали дряпатися вуса мірени у вагіні.
Злякалася що здвинулася спіраль, попросила поглянути на УЗД чи все ок і підрізати ту лесу.
УЗД зробили, мірена на місці, в центрі, вуса підрізали, але трохи - сказала лікар що боїться що потім не витягнуть спіраль, тому типа сильно не може.
Я за вихідні намучилася страшно, ріже там, дряпають оті вуса і зробити ж ніц не можу. Заплатила 1300 і нічого не зробили(
Чи можу я просити щоб мене знову прийняли без оплати та підізали як слід ті кляті вуса? Чи все одно доведеться платити?
Неместная Я• 29 мая 2023
Всегда боялась засовывать в себя инородное тело, а после вашего рассказа так вообще
Ждушечка• 29 мая 2023
Звичайно, можете, чи буде ваше прохання виконано, невідомо, але варто хоч спробувати
СережкинаЯ• 29 мая 2023
Автор, попробуйте конечно. Хорошо, что когда у меня стояла мирена я не читала советчицу.
Цвіпканя• 29 мая 2023
Может кто то более опытный нужен, поищите. к тем кто не справился и не устрвнил проблему не пошла б опять
Оскорбляю всячески• 29 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
Згодна
МеняАЖтрусит• 29 мая 2023
Дзвоніть та домовляйтеся щоб переробили. Кажіть як є. Бо по суті то їх провина. І чому ви одразу не відреагували.
Потрібно було написати їм на пошту свій некомфорт. Якщо це сталося на вихідних.
Щоб зафіксувалася якась переписка.
Завтра вирішуйте питання.
Щоб зафіксувалася якась переписка.
Завтра вирішуйте питання.
Пліснявілий сир• 29 мая 2023
Конечно, поднимайте вопрос. Мне так бесплатно к другому врачу отправили. Только знать бы, какой хороший
Альфред Шнитке• 29 мая 2023
Позвоните администраторам и скажите, что услуоу оплатили, но она не принесла облегчения. Примут бесплатно, если на кассе выставят счет, то поднимайте скандал.