Тривогу оголосили і тиша. Що відбувається?
NataHromadska0808• 29 мая 2023
Мами з дітьми, а ви водите дітей в укриття під час тривоги вночі? У кого коридор не підходить під ’ правило 2 стін’?
Ответ дляNataHromadska0808
У нас дитина спить у чугунній ванні. Чи з чого вона там, радянська. Стелимо пухові ковдри і вона там спить
NataHromadska0808• 29 мая 2023
Ответ дляdomovionok
А зверху? У мене плитка і дзеркало в ванній. Стелю дитячий матрац. Єдине, що вона завузька . А хлопці великі вже( Вкриті- жарко. А розкриті - переживаю
Люблю море• 29 мая 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Ні. Спимо в своїх ліжках
Ответ дляNataHromadska0808
Плитка це проблема. А дзеркало можна перевісити. Ми кидаємо їй пару великих подушок, вона знає, якщо що, треба під них ховатися
NataHromadska0808• 29 мая 2023
Ответ дляdomovionok
Потрібно якось придумати. Бо додатково там нічого дуже не кинути 🤔. Вони вдвох насилу поміщаються.
NataHromadska0808• 29 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
Ні. Спимо в своїх ліжках
Та ми теж до суботи в ліжку спали. А це . Бережного бог береже.
Ответ дляЛюблю море
Ні. Спимо в своїх ліжках
По статистике сегодняшней очень маленький процент людей ходят в укрытия… Метро дало свои цифры-9000 человек всего ночью. У меня в доме 400 квартир- я была одна на паркинге, и то впервые за все время…как-то жутковато одной там было, но хоть взрывов не слышала. У меня аж паническая атака от взрывов начинается. А многие и не просыпаются)
NataHromadska0808• 29 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
У нас год тишина, сирена поломалась . У нас укрытие далеко, раньше двор был пустой , все соседи уезжали в укрытие , сейчас все спят ,машины на месте , соседи дома.
Не знаю чи варто писати тут про укриття. ’ Далеко’ це не вихід. Я сьогодні швидко зібравшись, сама в метро ( 10 хвилин від дому) доходила під акомпанемент. Вони мають бути так, щоб за 5 хвилин добігти. Хоча я в ванну своїх перетягую сонних ті ж 5 хвилин)))
NataHromadska0808• 29 мая 2023
Ответ дляjulil
Сьогодні одна мама в тривогу вийшла гуляти з малюком в колясці.
Ответ дляNataHromadska0808
Не минут 5 на машине )))
NataHromadska0808• 29 мая 2023
Ответ дляjulil
У меня в окне толпы гуляющих мам) И детские секции футбольные вон играют на футбольном поле
Чи то я переляк. Але по всьому моєму ’ х..й дочекаєшся йбр!!!’ потрібно ж дотримуватися правил безпеки. Да, наші ппо - БОГИ🥰. Але ж уламки падають
NataHromadska0808• 29 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
Не минут 5 на машине )))
Ну в неї потрібно сісти, завести, вийти. Закрити. Це доп 5 хвилин