kraft-6033• 29 мая 2023

ВПО Сумська область комусь прийшли?

kuskus• 29 мая 2023
Адміни, можна пояснювальну бригаду?

Леска• 29 мая 2023
Ответ дляkuskus
Адміни, можна пояснювальну бригаду?
3 людини з сьогоднішньою реєстраціює дуже цікавляться впо. І ще 3 з травневою реєстраціює.
автор kraft-6033 • 29 мая 2023
Ответ дляЛеска
І що ?
Леска• 29 мая 2023
Ответ дляkraft-6033
І що ?
палєвно
kuskus• 29 мая 2023
Ответ дляkraft-6033
І що ?
Ви на завданні? Таємному?
Monika15• 29 мая 2023
мне час назад пришли.Киевская обл.за май,приват
автор kraft-6033 • 29 мая 2023
Ответ дляkuskus
Ви на завданні? Таємному?
Я відкрию вам таємницю ,форум я читаю вже рік ,але без реєстрації
Але в темах чогось прописують багато областей окрім сумської,і я вирішила запитати саме про цю область ,а те що у вас в голові це всього лиш в вашій голові )

uset• 29 мая 2023
пришли час назад
kuskus• 29 мая 2023
Ответ дляkraft-6033
Могли б і не писати, бо це стандартна легенда
автор kraft-6033 • 29 мая 2023
Ответ дляuset
пришли час назад
Дякую за відповідь
автор kraft-6033 • 29 мая 2023
Ответ дляkuskus
Знаєте ,я іноді в шоці з таких людей ,в країні війна ,люди підтримують одне одного ,але всеодно знаходяться типу таких як ви ,будьте добріші і люди потягнуться
Donnafugata• 29 мая 2023
Ответ дляЛеска
Я 5 нарахувала тільки за останню годину
EvaEv• 29 мая 2023
Ответ дляkuskus
Ви на завданні? Таємному?
А чого і до чого Ви причепились? Я теж бот, бо теж зареєструвалась сьогодні, бо чекаю на ту нещасну виплату, а без реєстрації тут неможливо писати. Так, на жаль, багато з нас зараз чекають ті мізерні 2тисячі і, звісно, хвилюються, бо раніше не було таких затримок. Чого ви докопуєтесь до людей?🤷🏻‍♀️