Дама_с_караваем• 29 мая 2023
Як обрати психолога
Дівчата, хто проходив терапію у психолога? Кому допомогло? Де шукали? По яким критеріям обирали?
У мене проблема вічна як той світ- відносини з токсичними батьками.
Чому вагаюся? Моє глибоке переконання, що всі психологи глибоко нещасні люди і хз як вони іншим допомагають, якщо себе не можуть зрозуміти і врятувати.
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
Того, с кем вам комфортно
І як я це зрозумію? Ходити кожен раз до іншого? Кожен раз все заново розказувати?
От ви як обрали?
Альдебаран• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
От ви як обрали?
Зачем? Если вы пошли и вас все устроило останавливаетесь на этом специалисте. Если есть сомнения - к другому.
Я на док да по рейтингу выбрала, все ок
Червона ікорка• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
От ви як обрали?
А вам не нравится про себя рассказывать?
Крем для арбуза• 29 мая 2023
Обираєш по досвіду знайомих, а потім чисто інтуїтивно. Як друзів. З кимось вам комфортно, а з деякими зовсім ні. Лікар те ж саме. Один наче норм, але щось не сподобалося, шукаєте іншу думку.
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Але ж не кожен раз за 700 грн за годину одне і те ж саме. В чому сенс такої терапії?
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
Я на док да по рейтингу выбрала, все ок
Тобто взяли просто з найвищим рейтингом? Більше ні на що не дивилися?
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Але ж це не терапія, а якесь чітєрство. Тобто я просто маю знайти людину, яка буде піддакувати мені?
Альдебаран• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Почитайте отзывы, и позитивные и негативные, сложите свое мнение, можете поискать соц сети
Ошеламиссимо• 29 мая 2023
Маю декілька знайомих психологів, там частіше всього все ой як не відпрацьовано з батьками, частіше з батьком) знаю бо іноді їм робимо встряску коли в них сідає батарейка. Подивіться відео до речі про батьків, де мова про вдячність їм за те, що дари вам життя, і це вже подарунок, що виховували вас так, як самі вміти зі своїми травмами і не маючи Інтернету, який би їх батьків звинуватив у токсичності)) а далі самі вигрібайте . Треба записати щось таке певно ))
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
Ну от порекомендували мені одну. Заходжу в її інсту, там в шапці пише- навчу любити себе. Окей підходить. Дивлюсь перший же пост- бла-бла любіть себе, купіть собі нові труси. Ого. Чи це я придираюсь?
Альдебаран• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
У нас с вами могут быть разные критерии. Просто не идите к тому, кто вас отталкивает изначально
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Хм. Така собі порада. Особливо про далі самі вигрібайте. Я ж психолога шукаю, бо розумію, що не вивожу сама. 37 років гребу і всьо. Не можу більше.
Крем для арбуза• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Чекайте, ви лікаря самостійно шукаєте чи до вас сам приходить додому інтуїтивно, коли вам зле?
Ви собі геть не уявляєте принцип терапії. Зайдіть на ютуб та подивіться як проходить сеанс, щоб розуміти що це і як відбувається. Наприклад, Погодіна послухайте. В нього є суперські сеанси психотерапії під камеру.
Якщо вам потрібен результат, має бути кваліфікований психолог, а не людина після курсів.
Червона ікорка• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А вы думаете, вам каждый раз за 700 грн будут результат делать? Кстати, скиньте, где нашли за 700. Мне только 1300+ попадаются
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Так я ж і питаю як і де такого знайти. І головне чи комусь допомогла персональна терапія, а не ютубчик для всіх
Крем для арбуза• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Так, допомогла. Відповіла на ваше питання?
Де шукати теж написала, але ви не читаєте чомусь те, що я написала, а дали свою характеристику реченню.
Червона ікорка• 29 мая 2023
Ответ дляБла бла бла
Тільки не Альтера на воздвиженці, гроші на повітря
И не Ренессанс
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Ні, але я ж розумію, що то треба хоч разів 10 сходити, щоб почало щось проясняться. А смисл мені кожен раз до нової ходити? Я так можу безкоштовно ютуб дивитись
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Дякую ютуб не підходить. Дуже запущений випадок.
Ошеламиссимо• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Коли зрозумієте, що вони вам нічого не винні, і діяли як уміли, а ви лиш забираючий пасажир по життю вічно вам все не так з ними, замість того, щоб мінятись самій і пробачите їх за те, що вони робили через свої не пропрацьовані травми, то так, самі вигребете без психолога. Але я зла тітка, без реверансів і піддакувань. 37 років кажете , такий вік що вже давно своє життя. Живи, вчись, пробуй, роби висновки і пробуй лад своїй сім’ї і життю дати, щоб так само не робити, так нє, треба тему батьків колотити. Може ваша мама мріяла, що ви в 37 будете мульйонершою, а ви так її тригерите тим шо поки нєт мільйона. І шо їй тепер? Нас більшість, щоб посадити в їх взуття і їх душу, то ми б завили від жаху, але нічого, живуть собі.
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
И не Ренессанс
О це вже ближче до теми. Я не з Києва. Я правильно розумію що це якісь психологічні клініки чи кабінети (як то правильно сказати?). Короче просто франча? Треба шукати психолога «одинака»?
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Ну от такого психолога я і не хочу. Я ніде не казала, що вони мені щось винні. Я написала токсичні батьки. Токсичні значить отруйні. Вони не можуть мене відпустити і в мої 37 років роблять з мене дурочку. І хто вам сказав що я не мільйонерша? При такому курсі долара бути гривневим мільйонером багато ума не треба. І це до речі ще один аспект їх токсичності. Вони не вміють радіти за мене.
Крем для арбуза• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ви знову читаєте те, що хочеться вам. Повторю написане речення - в ютубі приклад як проходить терапія, не терапія з ютубом 🫡
Є шикарний психолог - Олена Любченко, але не знаю вартість її сеансу. Квітко Олександра, сімейна та дитяча психолог Світлана Ройз, Катерина Мартишева. Купа людей є. Ви не хочете шукати.
Ошеламиссимо• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Я не психолог на щастя )) але відпустила тему батьків. Якщо вас мучить цвях під задом, то встаньте і пересуньтесь далі, ви ж не дерево, що там де посадили там і на все життя. А ви спілкуєтесь, вдихаєте токсини і скиглите, поки самі не захочете який психолог за вас це зробить? Ви можете прожити і без їх радості за вас, а ви коли в останнє за них щиро раділи? В когось навіть і таких батьків немає, не робіть трагедії там, де її немає.
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Дякую за прізвища. Піду подивлюсь хто то є. Я не хочу йти на сеанс до першої ліпшої тьоті з Гугла. Бо знаю як працює інтернет маркетинг, як накручується рейтинг і купуються коментарі. Я і тут спитала не тому що цей форум істина в останній інстанції, а тому що тут живі люди відповідають, які можливо мають позитивний досвід. Хоча на совєтчіці нічого не змінне, особливо пасивна агресія в коментарях.
Дама_с_караваем
• 29 мая 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Дякую, надіюсь що вам полегшало. Мені ні. Тому я і шукаю професіонала.
Ошеламиссимо• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Хай щастить
Крем для арбуза• 29 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Є багато спеціалістів. Тому спочатку і написала, частіше знаходять через знайомих, які хоча б трохи спробували терапію. Я маю 2 психолога. Обидві чудові людини та спеціалісти. Обоє працюють з дітьми - це було основним. Але на сьогодні - одна виїхала жінка, а інша просто ледь хватає повітря від черги з військових. Тому що їм зараз найскладніше, особливо тим, кого понівечили ті тварюки.
Напишіть ДобрийЙенот в особисті (якщо не так написала, думаю, вибачить мене)) тут є дуже крута жінка. Можливо вона когось порадить. Або в пошуку забийте теми про психологів, є тут такі теж. Треба просто перекрити купу інформації, щоб знайти того, хто дійсно хороший спеціаліст. Ті, хто мають рекламу в інсті, то, повірте, тільки гроші люблять заробляти. У Маші Єфросиніної було пару крутих психологів за цей рік, там пошукайте.