Міст(Роман) зупиняє всі посилки. Нараховує неіснуючі платежі
Наприклад, телефон за 90 дол. Були надані виписки з банку, PayPal, скрін замовлення
Все рівно порахували як їм захотілося і виставляють рахунки..
У вас теж так?
КликОЛЬКА• 30 мая 2023
Чотири посилки, усі згідно заявленої ціни
Напевне вам нарахували митники, а не росан
Та_все_ок_будет• 30 мая 2023
спочатку підтвердіть свої слова
надайте тут всі кріни замовлення
потім скірни що вам нарахували
надайте тут всі кріни замовлення
потім скірни що вам нарахували
Рожева юбка• 30 мая 2023
Ответ дляInMyBones
У головного конкурента - Дніпро -- все норм
Будьте обережні із meest us
Ну, все ясно.
Бан за наклеп
БеллаДонна2014• 30 мая 2023
Ответ дляInMyBones
Всі докази по роботі Росану будуть надані пізніше
Тому як мої відправлення наразі є заручниками, і щоб не погіршити своє становище документи надати поки що неможливо
Какая стоимость вашего заказа/товара?
Ответ дляБеллаДонна2014
Какая стоимость вашего заказа/товара?
89 Дол (iPhone se заблокований на оператора)
Звісно, що занижувати вартість сенсу не було. Задекларовано 89. Надані виписка з банку, квитанція з PayPal.
Митниця(чи росан) порахували вартість за аналогічними товарами на eBay.(мої припущення). І нарахували близько 500 грн.
Сума не значна. Але це принципове питання.
Топтунша• 30 мая 2023
Ответ дляРожева юбка
Ну, все ясно.
Бан за наклеп
очередная тема для рекламы видео
Я не займаюсь рекламою Дніпра
У них теж були проблеми, коли ввозили під 10%, щось не проканало і був вльот на 30к грн
Але зараз вроді все ок
І Дніпро був названий з іншою метою. Може у міст якісь перевірки? Не було у мене до них питань з 2015 року. Зараз щось там незрозуміле відбувається
Про це пишуть і на інших форумах. Типу Шу
Але зараз вроді все ок
БеллаДонна2014• 30 мая 2023
Ответ дляInMyBones
В правилах есть, что могут насчитать и по рыночной стоимости а вы изначально писали стоимость?
БеллаДонна2014• 30 мая 2023
Ответ дляInMyBones
Я не займаюсь рекламою Дніпра
Але зараз вроді все ок
Сейчас на таможне проверки чаще стали у др.перевозчика. и ввели Эл.очередь. видимо, пополняют бюджет((