Пиу!Пиу!• 30 мая 2023
Одяг для немовлят
Добрий день! В кінці липня в пологовий, підкажіть одяг для малюка (новий) прати чи тільки погладити утюгом? Дякую
Слобожаночка• 30 мая 2023
Можно я влезу? То-же собираюсь в роддом.
Мамочки Вы только порошком стираете или ещё полощите в детском кондиционере?
Добродійка• 30 мая 2023
Ответ дляКицюююня
Я теж вклинюсь - навіть нове прати?
Навіть новий одяг до вас чіпали десятки рук.
Регионщица• 30 мая 2023
Ответ дляДобродійка
І шили грязними руками
Слобожаночка• 30 мая 2023
Я если честно и себе взрослой не надену вещь пока не постираю, но вот задумалась стоит полоскать грудничку одежду в кондиционере? Оно такое мягенькое после кондиционера, послушаю ещё
Додаю напруги• 30 мая 2023
Ответ дляСлобожаночка
Это по желанию.
Пока пупсик не родится - вы не узнаете есть у него аллергия или нет.
НЕ пользоваться кондиционером надо только в том случае, если аллергия
Если ее нет - по желанию мамы
Мозговая пилочка• 30 мая 2023
Прати дитячим засобом, десь ще читала що оптимально ще з додатковим полосканням. Прасувати.
Навіть якщо його шили цнотливі дівчата чистими руками, воно транспортувалося, на тканині могли бути залишки фарби, ворсу.
про кондиціонер- у мене засіб Фрош дитячий, після нього одяг та речі самі по собі вже мʼякенькі, в додатковому кондиціонері не бачу сенсу. Але то моя думка.
Лагшмивара• 30 мая 2023
Ответ дляКицюююня
Я теж вклинюсь - навіть нове прати?
Звичайно, ви ж не знаєте, які руки то брали і де лежало
Лагшмивара• 30 мая 2023
Автор мені свого часу дуже допомогла книга лікаря Комаровського ,, Первый год жизни вашего ребенка,,.
Слобожаночка• 30 мая 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Если не трудно скиньте фото что за фрош?
Мозговая пилочка• 30 мая 2023
Ответ дляСлобожаночка
Не вдома зараз. Ось посилання на нього. Він багато де є, зазвичай в Просторі купую, думаю, що і в інших магазинах він є
Слобожаночка• 30 мая 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Спасибо 🥰
Радість моя• 30 мая 2023
Зараз місцеві господарочки заплюють мене, але ніколи не прала новий дитячий одяг, а прасувала хіба святкову сукню 2 рази на рік. Двоє дітей майже виросли неушкодженими і здоровими все ок
Злюсь до кипіння• 30 мая 2023
Стирала, ткань становится мягче, пыль всякая со склада смывается, плюс вдруг красители фиговые при стирке будет видно. Не гладила ничего, в этом не видела смысла.
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А я наоборот все детское глажу. Это и дополнительная температурнвая обработка и не люблю, когда все мятое
Королева Сарказма• 30 мая 2023
Ответ дляtarveldy
прати, обов´язково,утюжити ні
дівчата, кому віддати лактаційні вкладиши(багато), і купу рожевого одягу на 0-3 міс?
Добрий вечiр! Одяг ще не забрали? Я б взяла.
Королева Сарказма• 30 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Супер, напишіть мені в особисте , в суботу буду на укрпочті , можу і новою
Добре.
Невидимка Майя• 31 мая 2023
Не раз була на фабриках, де виробляють тканини. І на тих, де щось відшивається. Ніхто в рукавичках там не працює. Текстильний пил такий, що закашлюєшся через півгодини. А коли швеї працюють поопераційно, то одна іншій речі як передають знаєте? Правильно - кидають на землю)
Тому теж перу все і завжди)
HelenaBurner• 09 июня 2023
Часть стирала с кислородным порошком, часть с attitude
гладить даже не планировала, возьму с собой отпариватель и максимум на выписку отпарю чтоб у моей мамы не было приступов