Мамаша в бигудях• 30 мая 2023

Гормональний баланс до вагітності

Дівчата,
Який у кого був гормональний баланс до вагітності?
Може хто в період вагітності здавав?

Цікавить, яка різниця між тими,
хто народив дівчинку і хто хлопчика..
Панна Кота• 30 мая 2023
Вы так пол хотите определить?

автор Мамаша в бигудях • 30 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
Вы так пол хотите определить?
Ага погратися )
ХтоЯкщоНеЯ• 30 мая 2023
Третя беременость пью гормоны будет мальчик, первый был мальчик, кроме витамин ничего не пила.
Швидкоруч• 30 мая 2023
Так это ж не от гормонального фона женщины зависит😁
И вообще не от женщин, а от сперматозоидов который оплодотворит яйцеклетку.
Это гадание на кофейной гуще..
Злюсь до кипіння• 30 мая 2023
Стать дитини від жінки не залежить
автор Мамаша в бигудях • 30 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ого, а що при вагітності можна пити гормони??
Чому п єте?
автор Мамаша в бигудях • 30 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Стать дитини від жінки не залежить
А ви це звідки знаєте?
автор Мамаша в бигудях • 30 мая 2023
Ответ дляШвидкоруч
Это гадание на кофейной гуще..
Тільки від нього???
А звідки ви таке знаєте?
Херсон це Україна• 30 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А ви це звідки знаєте?
Як би залежало, то гінекологи родили б кого хотіли, а то вам робити нема чого.
Я хотіла дуже хлопчика, щоб був вродливий. Родила як з картинки. Була щаслива, що все здійснилось як я задумала. І в в 7 років він захворів, уже 16, має інвалідність і невиліковну хворобу яка дуже дороговартісне. В родині і близько ні в кого такого нема.
Не про те думаєте авторе

Viktiriia-ec46• 30 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Тільки від нього???
А звідки ви таке знаєте?
З курсу шкільної програми ми знаємо, що стать майбутньої дитини залежить від батька. Від мами дитина отримує завжди Х-хромосому, а від тата - або Y-хромосому (тоді народжується хлопчик), або Х-хромосому (в цьому випадку народжується дівчинка). Після запліднення ембріон отримує половину генетичної інформації від матері, а половину від батька. Таким чином стать дитини визначається хромосомним набором сперматозоїда
Приму в дар• 30 мая 2023
Сьогодні бачила відео що щоб була дівчина потрібно кохатися до овуляції, а щоб хлопчик в саму овуляцію)))
Швидкоруч• 30 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Тільки від нього???
А звідки ви таке знаєте?
Біологію і генетику вивчала
Це шкільні знання, від жінок передається Х хромосома, інша ( Х або У) від батька. Тільки від нього на 100% залежить стать дитини
Швидкоруч• 30 мая 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Не про те думаєте авторе
Що за захворювання? Генетичне?
ХтоЯкщоНеЯ• 30 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Чому п єте?
За все тридцать лет я не пила таблетки, практически вообще. А в карточке я переболела ветрянка, ковид, а так только простуда лёгкая. А во время третей беременности с первых дней пью таблетки и щитовидка вылезла, кровотечение три было, гемоглобин 80, с мочой проблемы, токсикоз перестала ощущать к 6 месяцу и шейка у меня короткая (без пояса ходить не могу).Перед третей беременности я была полностью здорова🙄.Как я говорю мне осталось срок отсидеть з 3-7 недель😁.
Херсон це Україна• 30 мая 2023
Ответ дляШвидкоруч
Що за захворювання? Генетичне?
Ні, ЮРА. Ревматоїдний артрит.
Швидкоруч• 30 мая 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ні, ЮРА. Ревматоїдний артрит.
Аутоіммунне( Це зараз просто чума 21 століття.
Кишечник лікуйте.