Наездница• 30 мая 2023
Торты украшают так вручную или автоматически?
Вот эти козявки давят вручную из конвертов, когда тортики по конвееру ползут или есть какой-то аппарат, который "рисует" кремом?
Бавовнятий Пупс• 30 мая 2023
Ответ дляНаездница
А там внизу еще сеточка кремовая. Если козявку сколупывать, то и сеточке опонька придет. Я потому и задумалась, как исправляют, и исправляют ли вообще
Не надо сколупывать, сетка должна быть холодная и можно снять
Ласкове телятко• 30 мая 2023
Я чула, що раніше , ну років так 10 тому торти зписували, якщо вага гуляла. І частину віддавали працівникам. Був спеціальний холодильник для співробітників. Можна було в обід собі шматок відрізати, з´їсти. Якійсь розбирали, якійсь лишались торти. І ще була така цукерка Гобін Гуд, то туди йшов весь брак шоколадних цукерок.
Маю декілька думок• 31 мая 2023
Ответ дляНаездница
Та подождите, щас набегут и найдут зраду 😆
Можна я почну? Виглядає як «срав пес». Зрада!
Сонечко• 31 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Скажіть а це правда що на кондитерці всі з зайвою вагою ?
Удалено администрацией...