Ух яка ж Я• 31 мая 2023

Взуття для коралів. Чи можна на розмір більші?

Замовила дитині взуття «для коралів», щоб гратись на березі річки (не ступати на колючки ). Вони виявились на розмір більші ( розмірна сітка не відповідає заявленій на сайті). З затяжкою з ноги не злітають, але чи зручно буде, якщо захоче по дну пройтись? Чи вони будуть як ласти, коли наповняться піском та водою ?
Лишати чи обмінювати?
Оябунчик• 31 мая 2023
Я подумала, що ’для коралів’ -- то під коралове намисто, ще й подумки оцінила, який у дівчинки змалку хороший смак і шляхетне виховання) Але з допису розумію, що йдеться про щось інше?

З горіха зерня• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Коралове намисто роблять з коралів які в морі знаходяться) якщо на них наступити то можна поранитись. В Єгипті наприклад прямо на курортах продають спец взуття щоб в море заходити й не поранити стопи
Оябунчик• 31 мая 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Корали не можуть бути на поверхні, в зоні пішого доступу людини, що заходить в море. Вони на глибині мінімум метру, корал є молюском, а камінь, який він утворює -- це по суті продукт його життєвої діяльності, такий своєрідний ’скелет’, зазвичай вони будують свої колонії на глибині, а не на поверхні. Туристам-ниряльникам логічніше остерігатися медуз, наприклад, чи електричних скатів (залежно від місцевості), але точно не коралів ..
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая 2023
У мене пісок набивається навіть в аквашузи які на мене малі, тому буде набиватися, думаю)
Така бойова Я• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
То вы на обломок никогда не наступали, видимо….
Оябунчик• 31 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Таки не наступала. Уламки коралових рифів зазвичай важко не помітити.
Така бойова Я• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик

Оябунчик• 31 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Сміх оздоровлює організм. Рада, що допомогла)
З горіха зерня• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Зазвичай? Гарний ви теоретик, проте загугліть коралові пляжі Єгипту, там подекуди с море не зайдеш від цих ’скелетів’. Без спец взуття в море зайти нереально.
Оябунчик• 31 мая 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Ок. Надобраніч.
З горіха зерня• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Ок. Надобраніч.
Тю. І чого б ото ображатися.
Оябунчик• 31 мая 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Тю. І чого б ото ображатися.
То не ображайтеся, а прийміть побажання доброї ночі з позитивом)
З горіха зерня• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Дякую, ви теж не ображайтеся
Оябунчик• 31 мая 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Дякую, ви теж не ображайтеся
Я абсолютно нейтральна в плані емоцій.
Файна дівка• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
«Во время отлива поговорим»
Балаболка• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Так яке взуття «під коралі»???))
Оябунчик• 31 мая 2023
Ответ дляБалаболка
Так яке взуття «під коралі»???))
То треба питати в експертів, там пані вище відписала з світлинами.
Балаболка• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Та то ж не ті «коралі»))) Я про прикраси))
Така бойова Я• 31 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Нет, не помогли ни разу. Даже вредите. Автору.

Оябунчик• 31 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Шкода. Скаржиться, щоправда, чомусь не авторка, а ви. Все одно шкода.
ВундерКИНГ• 31 мая 2023
Нет, под водой просто свалятся, если они тканевые. И липучка в них долго не держится