Обстановщица• 31 мая 2023
Квартира в Києві,скільки доларів за м кв?
Гостинка 30 кв,ремонт звичайний,10 років .Березняки,Русанівка.Яку ціну поставити щоб купили швидко,але не продешевить?
Госпожа Белладонна• 31 мая 2023
Если хотите быстро продать, то до 1000 у.е. за м2
Гостинка не самый лучший вариант. У кого есть деньги купят что-то другое
Бюст Березуцкого• 31 мая 2023
До -1000
Это не Русановка! Это троещина - борщага
Русановка дороже
Рання пташка• 31 мая 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
До -1000
Русановка дороже
Є різна Русанівка, і різна Троєщина.
Русанівка - старий, часом дуже старий фонд. Гостинка, так щоб продати, 33 тис уе.
І таких варіантів на flatfy достатньо
Губка Боб• 31 мая 2023
Гостинки всегда пользуются спросом как первое жилье в Киеве. Купили- пожили- продали.
Обстановщица
• 31 мая 2023
Ответ для90x60x90
Напишите за сколько вы продаёте квартиру.Я ищу не дорогое жильё в Киеве.
Буду ставити мабуть 34,а там як піде.куди Вам написати?
90x60x90• 01 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Як подивитися фото квартири?