Анонимушка• 31 мая 2023
Грумер в Германии. Будет ли востребовано?
Смотрю, собак они любят, ухаживают хорошо. Рассматриваю для начала как хобби это направление, а в далтнейшем будет видно. Но курсы коечно дорогие, плюс инструмент. Ваше мнение?
Як ухурделю• 31 мая 2023
Досвід роботи? Язик знаєте?
Якщо все ні то спочатку вам довірять тільки прибирання гною в тварин.
Вибачте але ніхто не візьме невідому людину з вулиці котра має підтвердити свою освіту і досвід роботи на грумера.
В салон вас можуть прийняти але на саму чорнову роботу
Хи хи, ну ну• 31 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Досвід роботи? Язик знаєте?
Господи, яка маячня. Грумер спокійно в стані на себе працювати, як би вам не хотілося залякати автора та інших хто хотів би почати.
Задовбали своїм негативом.
Байрактара• 31 мая 2023
Востребован будет грумер только с опытом работы, желательно от года непрерывного стажа на потоке в салоне или на себя не важно. После курсов вряд-ли возьмут. И плюс знание языка, так как работа с собакой никак не исключает контакта с хозяевами животного. Физически реально очень тяжело, страдает в первую очередь спина, нагрузка на ноги большая, так как работа в основном стоя целый день. Плюс не не забывайте, что груминг предполагает и работу с большими собаками: хаски, самоеды, сембернары, овчарки, лабрадоры и т.д. иногда с агрессивным и непослушными. Это так по минимуму что вспомнила. А на самом деле нюансов ещё больше.
Як ухурделю• 31 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Задовбали своїм негативом.
При чому тут негатив?
Автор не знає що грумера робить робота.
Просто помити кішку чи собаку та підстригати її це тільки половина діла.
Для початку треба вміти спілкуватися з тваринами не на рівні погладити та пограти.
Треба вміти працювати з різними тваринами і з тендітною чихуахуа та з сербернар.
І працювати на себе можливо в Україні а в Європі до вас дуже швидко завітає поліція та податкова і автор дуже швидко поїде додому бо приховувати доходів це злочин.
Але автор все одно не повірить і влетить на неприємності. Але буде винуватити мене злу тітку а не себе і незнання законів країни в якій вирішить підзаробити наліво.
Автор не знає що грумера робить робота.
Анонимушка
• 31 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
При чому тут негатив?
Автор не знає що грумера робить робота.
Грумер в Німеччині це не є сертифікована професія, на неї немає аусбілдингу. Я можу оформити це направлення як хоббі, та займатися цим сама, або піти на мініджоб помічником грумера. Або взагалі, набити руку і видкрити власну перукарню для собак.
Як ухурделю• 31 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
Автор цієї теми вже є супер майстром грумінгу? Вміє працювати з різними тваринами і породами?
Чи знає на достатньому рівні мову країни куди збирається косити бабло?
А ще має вже місце проживання та місце роботи грумером?
Вибачте але нагадує приказку - про того хто думкою багатіє.
Анонимушка
• 31 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Як мінімум маю право на роботу, житло, мову. І ви дещо перебілюшуєте вимоги та якість сервісу в Німеччині. Я лише вивчаю саме цю сферу. Але ось, до прикладу майстри манікюру. Та навіть, самі роботодавці вказують, що працювати швидко та якісно - бажано, але не так щоб необхідно... В нас високий рівень самого навчання, є з чого обрати, у кого ставити руку.
Як ухурделю• 01 июня 2023
Ответ дляАнонимушка
Де ви в моєму коментарі побачили приниження вас?
Ви трохи плутаєте необхідність грумера та майстра по нарощування нігтів.
В Європі мода на природню красу тому наші стандарти краси (вії нарощені та нарощені нігті) там виглядають трохи колхозно.
Можливо нашим емігрантам і сподобається ваші роботи на нігтях, але великого попиту ви не матимете тільки тому, що таких спеціалістів багато.
Але іще раз я нікого не відмовляю від виїзду. Я за те щоб люди розуміли куди вони їдуть і які там умови праці.