Я погнала• 1 час назад
Как вам новость?
❗️Колишні ув´язнені тепер можуть служити у ТЦК — судово-юридична газета повідомляє, що в них буде щорічна відпустка, можливість переводитись в інші підрозділи за станом здоров´я та інші права. Зеленський підписав закон.
Зокрема, колишні засуджені, які підписали контракт з ЗСУ після УДЗ, після року служби матимуть право переводитися між підрозділами. Після поранення чи хвороби – можуть піти навіть в частини забезпечення та ТЦК.
Ля-ля-ля• 1 час назад
Они там хуже зэков и сейчас
И насиловали мужчин, и ногти рвали и зубы и на яму
И на веревке тягали за шею …
Верочка 100%• 1 час назад
Так вам не угодишь, цивильных не трогайте, эти вам не подходят
Сами никто не идет
Мой завтрак• 1 час назад
Ответ дляВерочка 100%
Сами никто не идет
Вас ждем с вашей семьей
Единорог помог• 1 час назад
Зайшла сюди щось цікаве позитивне почитать. Дуже вдячна 🙄. Вам мало усього п...ца, що твориться, напевно скучно. Яка мета Вашої теми?
Мой завтрак• 1 час назад
Ответ дляВерочка 100%
Муж доброволец с 22
Ты на каком фронте? Муж тоже на нуле?
Верочка 100%• 1 час назад
Ответ дляМой завтрак
Ты на каком фронте? Муж тоже на нуле?
Был 1,5 под Покровском с начала войны
Дивне створіння• 1 час назад
Ответ дляЕдинорог помог
Інформування, обговорення, дискусія. Яка мета вашого поста?
Мой завтрак• 1 час назад
Ответ дляДивне створіння
Сраки пристроены, живут свою лучшую жизнь, а тут негатив видете ли.
Дивне створіння• 1 час назад
Виходить, колишні в´язні мають більше прав, аніж чоловіки без судимості💁♀️
На пів ставки• 1 час назад
Ответ дляЛя-ля-ля
Они там хуже зэков и сейчас
И на веревке тягали за шею …
Вони це хто?
Я тут Живу• 1 час назад
Ответ дляВерочка 100%
Сами никто не идет
Вот тоже интересно, сами не идут, начинают убегать и драться, но плохие ТЦК.
Я тут Живу• 1 час назад
Ответ дляДивне створіння
А кто мешает мужчинам без судимости пойти на фронт, получить ранение и по ограничению перевестись в тыл или ТЦК?
Дивне створіння• 57 минут назад
Ответ дляЯ тут Живу
А де гарантія, що повернешся живим звідти? Чи не побуваєш в полоні?
Дивне створіння• 59 минут назад
Ответ дляЯ тут Живу
Так і ви не йдете, в чому тоді дискусія? Люди бояться за своє життя, я теж тікала б на місці чоловіків
Мой завтрак• 59 минут назад
Ответ дляЯ тут Живу
Сходи. Вернись без руки и ноги. Вперед, за олигархат!
Дивне створіння• 57 минут назад
Ответ дляМой завтрак
Знаю декількох людей, які повернулися без кінцівок. Держава плювала тепер на них. Яке відношення держава хоче у відповідь?😢
Мой завтрак• 55 минут назад
Ответ дляДивне створіння
Ну стоят же дауны с картонками. Тут комменты почитайте. Очень много пристроенных, которые за вечную войну.
Дивне створіння• 54 минуты назад
Ответ дляМой завтрак
Та я і не сумніваюся
Я тут Живу• 51 минуту назад
Ответ дляДивне створіння
А для этих где гарантия? Вот там и для тех, все честно.
Я тут Живу• 51 минуту назад
Ответ дляДивне створіння
Муж там, я дома с ребенком.
Я тут Живу• 50 минут назад
Ответ дляДивне створіння
Мой муж почему то не бегал, думаете ему не станет равно или жить не хочется? Тем более, уже было не ранение тяжёлое.
Я тут Живу• 49 минут назад
Ответ дляМой завтрак
За свою жопу пусть сходят.
Я тут Живу• 49 минут назад
Ответ дляДивне створіння
Выплаты не получили? Пенсии нет?
Дивне створіння• 48 минут назад
Ответ дляЯ тут Живу
Не всі такі сміливі. Скажемо так, для когось країна понад усе, для когось інші речі