Крайня невістка• 31 мая 2023
Як зараз на сз?
Як у вас справи на сз? Вдасться знайти хорошого хлопця/чоловіка?
Я більше року тому сиділа, нічим пошуки не увінчались - як результат видалилась. Але без сз взагалі голяк, думаю знову дати шанс. Розкажіть, як там обстановочка зараз?
Напланетянка• 31 мая 2023
Я вчера зарегистрировалась. Пока непонятно. Но четко скептически отношусь
КаРаКаТиЦа• 31 мая 2023
Ответ дляКрайня невістка
О, нік прям натякає, що варто спробувать
Наречених там не шукають
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Поки ніхто не зачепив?
Амелі на мілені• 31 мая 2023
Нашла тут одного, с женой развелся, страдает.она выехала с детьми и там осталась. Не знаю хороший вариант или нет
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Наречених там не шукають
Все так погано?
Минулого разу я не зайшла так далеко, щоб це з´ясувати, але взагалі сподівалась знайти просто нормальні стосунки
ОливьЕЖечка• 31 мая 2023
Женатые в поисках секса(((
Заливал один про дружбу, не дала пару свиданий, слился, как и не бывало(((
Вмію заміряти найкраще• 31 мая 2023
Нижче відписувалася в темі, пошукайте
Була на сайтах більше 2 років поки зустріла його!
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Страждає за колишньою?
Я з такими припиняла спілкування, не змогла б прийняти те, що він ще за кимсь сохне( Один прямо так і писав, що дуже любив одну дівчину і повністю її не зможе розлюбити ніколи. Щиро побажала йому всього найкращого і попрощалась
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Женатые в поисках секса(((
Невже нічого не змінилось з мого останнього візиту?)
У мене один теж злився, як зрозумів, що нічого не світить на першому побаченні
КаРаКаТиЦа• 31 мая 2023
Ответ дляКрайня невістка
Все так погано?
Так,там повно одружених і вони шукають секс на раз,щоб самоствердитися
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Нижче відписувалася в темі, пошукайте
О, пішла шукати, люблю такі історії) Особливо із щасливим кінцем
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Спрашивается, какого хера вы женатые там?(
Куда смотрят жены?(((
Та не здогадуються, що благовірні нудьгу розвіюють на сз(
КаРаКаТиЦа• 31 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Куда смотрят жены?(((
Так тут на порадниці процвітає:якого ви у чоловіків в телефоні лазите
Не можна!
Капризуля• 31 мая 2023
зустрічалась з хлопцями з сз, вийшла заміж за хлопця з сз
були різні, дехто гірший, дехто кращий
пару були старші років на 5-7 від фото
але загалом - вони були саме такими, якими я +- їх очікувала побачити
думаю, що оте ’голяк’ - то від неспівпадіння ваших можливостей і ваших ’хотєлок’. якщо оцінювати себе об´єктивно і не шукати ’принца’ - то на сз такі ж хлопці, що і в повсякденному житті
були різні, дехто гірший, дехто кращий
пару були старші років на 5-7 від фото
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Де тоді шукати чоловіка? Сам він не знаходиться, у мене теж нічого не виходить в реалі(
Не зви чайна• 31 мая 2023
12,лет захожу и выхожу, не выдерживаю. На фото норм, но при общении жесть
Да и знакомства в жизни тоже не радуют, все хотят только уборщицу, кухарку и проститутку в одном лице. А он что? А он писечку
КаРаКаТиЦа• 31 мая 2023
Ответ дляКрайня невістка
На роботі?
Сердючка• 31 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Секс на разок
Довгий секс на разок у мене з чоловіком..... ))))
Сердючка• 31 мая 2023
Ответ дляКрайня невістка
То ще не час
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляКапризуля
були різні, дехто гірший, дехто кращий
пару були старші років на 5-7 від фото
були різні, дехто гірший, дехто кращий
пару були старші років на 5-7 від фото
Немає особливих хотілок
Принца і аполлона не шукаю, сама не Афродіта, фінансово хочу такого, як і я, тобто не розраховую на те, що він міліонер. Все інше - стандартний набір якостей. Хіба ще плюс відкиваю тих то курить, і вживає, тут принципіально. В усьому іншому позахмарних вимог немає
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
12 підряд чи з перервами? Мене ледь вистачило на 4 чи 5 місяців
КаРаКаТиЦа• 31 мая 2023
Ответ дляСердючка
І?
Ви і ваш випадок це всі сз світу?
Сердючка• 31 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
І?
Ви і ваш випадок це всі сз світу?
У багатьох моїх знайомих цей ’секс на разок’ ще довший ))))
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляСердючка
То ще не час
Можливо
Думаю, можливо, це взагалі мені не треба. Не всі створюють сім´ю, при цьому без сім´ї теж можна жити щасливо. Хіба що хочеться ніжності, тепла, проводити час з людиною, яка подобається
КаРаКаТиЦа• 31 мая 2023
Ответ дляСердючка
Ну але ж одружених там більше сидить,як це поясните?
Тобто одружується і далі сидіти продовжує на сз
Крайня невістка
• 31 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На роботі?
Всі зайняті
От серйозно, за останній рік прийшло близько 8 нових колег чоловіків - всі або одружені, або зустрічаються з кимось. Я уже диву даюсь, що я роблю в цій компанії)