Все будет, но потом• 01 июня 2023
Сильно ли отличаются дети с легким аутизмом от полностью здоровых детей?
Извините, если вопрос некорректно сформулирован, но я не знала как понятно написать.
У моей приятельницы у ребенка выявили легкий аутизм, расспрашивать не могу.
Видимо ли отличаются дети с легким аутизмом от других детей? Заметно ли это по мере взросления ?
Я_и_моя_собака• 01 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Розкажу про свою дитину, РАС під питанням. В Україні не діагностували, у Європі звернули увагу і запропонували обстеження.
Дитина дуже складно сприймає порушення розкладу. Якщо щось наперед не проговорено, майже не можливо умовити це зробити. Тобто піти зненацька до когось в гості не вийде.
Їсть тільки певні продукти, які йому добре знайомі. Вівсяна молочна каша на сніданок може бути З65 днів на рік. Не переносить гучні звуки (вдягає капюшон). Інтроверт, завжди має одного, максимум двох друзів. Складно звикає до нового колективу. Не переносить одяг, коли є відкриті ділянки тіла. Літом сандалі, шорти і футболки це табу. До істерики боїться різних комах.
Із позитиву: має голос на 4 октави. Сам навчився грати на фортепіано. За рік опанував німецьку мову з нуля до вільного володіння.
Разговаривает? Понимает обращенную речь? Похоже на высокоинтеллектуальный аутизм. Вы у метаболиста были? Аутизм это прежде всего нарушение обмена веществ.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
насправді це досить поширена помилкова думка, що аутисти позбавленні емпатіїї, це не так, навпаки, більшість з них дуже чутливі, навіть занадто, емпатичні, захисники тваринок і т.д. Просто багато з них по іншому висловлюють свої почуття, нестандартно або не знають як правильно реагувати на свої почуття обо на почуття нормотипових людей.
я про інше: це не аутизм!! це високочутливі люди. а непрофесійні особи аби причіпили втюхують ’РАС’
Скіфська пектораль• 02 июня 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так, розмовляє і все розуміє. Хоча заговорив пізно, відвідував логопедичний садок. У метаболіста не були. В Україні нам не ставили цей діагноз і навіть не натякали
Скіфська пектораль• 02 июня 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ничего себе у вас врачи в Германии, которые внимание обратили. Я была у нескольких потому что были определённые проблемы, так они все отмахиваются. Я так ничего от них не добилась. А потом когда пожили тут, поняла что они на все такие пофигисты. Коньюктивит водой промывают, ангину лечат нурофеном, а невралгию анальгином.Так что у вас золотой врач, немецкое чудо)))
Ми у Швейцарії. Звернули увагу вчителі в школі, направили до психолога. Пройшли тестування у психолога, попередньо підозра на один із спектрів аутизму. Запитала чи хочемо відвідати психіатра для підтвердження діагнозу. Я погодилась. Але на візит до психіатра тут чекають від року до двох. Якщо ще будемо тут, звичайно підемо
Я_и_моя_собака• 02 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Они сказали что именно их натолкнуло на мысль?
Я_и_моя_собака• 02 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
В Украине мы узнали о проблемах когда ребенку уже 7 лет исполнилось. Есть спектр, НО он есть у всех детей с нарушением метаболизма когда они входят в метаболический криз. Когда ребенка выводишь из этого состояния его не отличить от остальных.
Скіфська пектораль• 02 июня 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так. Складна адаптація у колектив. Дуже сенсорно реагує на конфлікт з іншою дитиною. Занадто довго заспокоюється. Вдягав на уроках капюшон, ніби закривався від всіх. Ходив навшпиньках. Відмовлявся від незнайомої їжі коли святкували день народження однокласників.
Скіфська пектораль• 02 июня 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
У мого сина в 11 років звернули увагу. Але всі ці прояви і раніше були, але я вважала, що це особливості характера
Скіфська пектораль• 02 июня 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ще один момент, якщо його зацікавить якась тема, він буквально циклиться на ній і зведе з розуму співрозмовника всіми деталями. В мого сина це потяги. Він тримає у голові розклад, час стикування у різних містах, яка модель вагона на якому маршруті. Може зранку сісти і кататися до вечора просто змінюючи потяги. Його не цікавить вийти в місто, щось подивитися. Цікавить саме перебування у потягу певної моделі.
Я_и_моя_собака• 02 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Спасибо. К сожалению похоже.
Я_и_моя_собака• 02 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
У вас теперь долгий путь , надо будет сдать кровь на аминокислоты, мочу на оргкислоты, пищевые непереносимости. С помощью диеты , препаратов ( БАДы в основном ) это слегка корректируется , а бывает полностью дети компенсируются. Но конечно уже пропущено время , легче исправить до пубертата.
Кудесница_с_пургеном• 02 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Так он может певцом стать.
Кудесница_с_пургеном• 02 июня 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
ну так це дитина просто замикається у собі щоб уникнути інтеграцію в некомфортні умови. мені б також років 30-35 приписали б РАС, а ця трохи відлюдкуватість була способом не сильно боляче сприймати неприємну атмосферу. дивіться: людина дійсн може народитися із чутливою психікою (я така), але це не РАС. але як варіант підсвідомогоо захисту дитина може стати трохи зацикленою на своєму внутрішньому світі.
Ключова риса реального аутизму - це відсутність емпатіі. В мене вона навпаки надто розвинена (я прям з малечко куруюся принципом відносся до інших як хотіла б щоб до тебе, тонко відчуваю стани інших, делікатна по відношенню до психикі інших), але зі сторони я могла (та і можу й понині якщо вимушено опинилася у колі людей, в яких інші інтереси і цінності) зжаватися ’трошки не від миру сього’.
і до речі завжди відмінницею була. і так в колі вчених багато такого типу людей
А если я взрослая и у меня нет эмпатии и к тому же я мстительная, то у меня аутизм что-ли? Обычно отношусь к людям так, как они ко мне.
Ждушечка• 02 июня 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Це інше, ви ідентифікуєте і зчитуєте емоції інших і навіть дзеркалите їх у відповідь (ставитеся як до вас), розумієте коли вам та іншим не приємно.
Люди з аутизмом цього не вміють, вони і емоції не розпізнають, і мститися не вміють.
Інша річ, що зараз вже так змішали аутизм з аутичними рисами, що важко визначити де справжній аутизм.
Скіфська пектораль• 02 июня 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так он может певцом стать.
Побачимо. Він сцени дуже боїться, не хочу давити на нього з цим. Але розвиваємо, навчається класичному вокалу у музичній школі У його вчителя він один, хто любить класику і співає оперу.
ЗновЗдоров• 03 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Якщо не важко, скажіть, будь ласка. Що було з мовленням. Не говорив довго, чи мало слів для свого віку? Коли почав говорити?
Укр_жіночка• 07 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Який вік дитини?