Ракета бомба, наші відповіли ну просто супер, не пожалуйте часу :)
Це заклик білоруських прикордонників
А це відповідь українських прикордонників
Це заклик білоруських прикордонників
Ніколи їхній борщ не був схожий на наш. Моя покійна бабуся готувала його не з буряку, а з ´´гички´ буряка (листя). І розмовляла вона своєю рідною мовою, а не москальською. А от половина її дітей, та майже всі внуки продалися кацапам. Мій батько й досі пам´ятає як діди розповідали про підлості кацапів під час другої світової. Тоді через підстави тих виблядків села німці випалювали. А мої двоюрідні сестри й брати то вже не пам´ятають і не хочуть згадувати.
Ответ дляVicky-A
а в як1й област1 варять борщ з гички ? ц1каво, не чула.
KingaGontowska• 02 июня 2023
Ответ длячаревна
Наш ответ бульбашам СУПЕР! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💛💙
Мы можем балакать на их языке, лучше, чем они)) подстилки рашисткие!
Они даже свою мову ни то что не знают, а даже не понимают.
Белорусская мова - мертвая.