Білий Лосик• 02 июня 2023
У кого мужья занимаются натяжными потолками
Можете у них спросить, в чем ошибка и как правильно натягивать внешние углы. Муж сам решил натянуть потолки, я как боевая подруга его поддерживаю, хотя в голове не раз мелькало "ну нафига?".. всё получилось неплохо, но вот углы в таком состоянии, надо переделывать, но как правильно?
Чучало яблуні• 02 июня 2023
А де замовляли?
Теж думаємо самі натягувати ,але холодної натяжки
І якщо можна,що у Вас на стінах?
Білий Лосик
• 02 июня 2023
Ответ дляЧучало яблуні
А де замовляли?
І якщо можна,що у Вас на стінах?
Замовляв у Миколаєві через знайомих. На стінах металевий профіль.
Білий Лосик
• 09 июня 2023
Ответ дляmazdochka
Добрий день. 1. Не вірно зняті розміри. 2. На місці це можна виправити (перекроїти), але це зможе зробити тільки фахівець
Зрозуміло, дякую!