Клептоманка• 02 июня 2023

Порекомендуйте житло в Татарів, Микуличині або Ворохті

Порекомендуйте, де зупинитись в Татарові, Микуличині або Ворохті. Плануємо їхати з дитиною, тому потрібна кухня і басейн. Не за всі гроші світу) Дякую за поради
Kristi Travel• 02 июня 2023
Edelberg Apartments у Татарові, є номери з кухнею і не за всі гроші світу.
Апартаменти нові, чисті та стильні)

Inna_A• 02 июня 2023
Ответ дляKristi Travel
Апартаменти нові, чисті та стильні)
Прикольно. З кухнею 45000 за місяць( дорого, будинок можна цілий зняти
Kristi Travel• 02 июня 2023
Ответ дляInna_A
36 500 грн показує букінг)
Не уточнювали, що шукають житло саме на довготривалу оренду, тоді так, потрібно шукати квартиру чи будинок😊
Весела бджілка• 03 июня 2023
Ворохта - хатки на пеньках