Леди_в_ночи• 03 июня 2023
Дівчата, як перевірити чи була зрада чоловіка?
Через майже тиждень я побачила якесь холодне і дивне ставлення чоловіка до мене
І не втрималась і залізла до нього в телефон
Там знайшла декілька цікавих фото з кальяном де поряд якась дівчина ( доречі не працює з ними, бо інших 2 дівчат я знаю)
І потім ще одне цікаве відео
Де вони ( деякі хлопці) на вулиці роздягались до трусів і полізли на 2 дівчат, які лежали на якомусь ліжку чи щось таке
Я типу всі троє терлись об них
Типу імпровізація статевого акту ( і першим хто так почав робити був мій чоловік)
А в кінці відео хлопці повставали і типу це так смішно. А мій чоловік передав якийсь стакан дівчині і щось схоже на те, потипу поцілував руку, джентельмен блін
І от у мене мало кажучи шок
Я в розпачі
З ним ще не говорила
Але сніданки і біганини за ним перед тим як він збирається або приходить з роботи покінчено точно
Я не знаю як вчинити в даній ситуації.
Дівчата, щоб Ви зробили?
Боюсь з гаряча натворити справ
Може він був дуже п’яний і не розумів що робить. Але це не виправдання.
P.S.Так, так. Я та сама, хто написав питання про те чи відпускаєте Ви чоловіків на корпоративи.
І вибачте, будь ласка, що я погрузила Вас в свої проблеми, просто в мене не має в кого запитати поради, навіть в подруги стидно запитати
І потім ще одне цікаве відео
Я типу всі троє терлись об них
І от у мене мало кажучи шок
Я в розпачі
З ним ще не говорила
Я не знаю як вчинити в даній ситуації.
Дівчата, щоб Ви зробили?
Боюсь з гаряча натворити справ
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ви готові до розлучення?
Не певна що на всі 100%
Але знаю одне що треба все це закінчувати
Яжемать Мне можно• 03 июня 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не певна що на всі 100%
Вы себе противоречите
Коварная Зая• 03 июня 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А ви уявіть, як я його побачила
Я думала що одразу його приб’ю
Вот вам лайфхак выбирайте по отзывам тарологов, а лучше нескольких. Ничего о своей ситуации не говорите. Всю эту предысторию. Просто напишите человеку свои имена, можно указать, что вы женаты. Скажите, что муж работает на двух работах, поздно возвращается домой, отношение к вам не изменилось, но, например, стали реже спать вместе. Это усталость, может какие-то другие причины. Просто послушать, что они вам скажут или как опишут ситуацию. А потом можно о полиграфе задуматься.
Трільчиха• 03 июня 2023
И здесь ещё, все пишут какие несчастные, несчастливые незамужние дамочки? 😄
Шо ни тему - муж бл@дун. Муж изменил. Нашла фоточки красивой девочки в телефоне мужа.
Не противно? Правильное слово - брак.
Пэрисхилтонша• 03 июня 2023
Ответ дляКоварная Зая
Вы уверены, что он поедет на полиграф😂
Та звісно не впевнена. Ну так відмова його і буде доказом зради.
Я колись чоловіка звинуватила, так він сам мене потяг на поліграф і там я почула, що не тільки зради ніколи не було ні з ким , а навпаки, на ту що я думала були інші почуття, вона і мій чоловік чуть не вороги були. Бо посада досталася не їй, а повинна їй була достатися. А я вже заяву пішла подала на розлучення. і це я всього навсього побачила , що в телефоні чоловіка,купа її дзвінків по 3 рази на день. Хоча це з їхньою роботою не дивно.Але я вирішила, що то для мене забагато )))
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляГарні диньки
А как у вас вообще жизнь семейная? Возможно стоит ничего не говорить мужу, а просто выждать. И заодно слегка подготовить ходы, если все станет хуже (куда уйти, денег подсобрать немного...).
Всякое бывает, не факт что он вам изменяет. Возможно просто такая тупость по пьяни. Или даже если изменил, то совсем не факт что уйдет куда-то и будет вообще какое-то продолжение.
А то что ходит задумчивый, так ему есть над чем подумать. Возможно думает о женщине другой, если была измена, но это пройдет через пару недель, если конечно не будет продолжения. То что из телефона такое не поудалял, вот что странно и наталкивает на не самые лучшие мысли. Знаю по опыту если мужчина не собирается из семьи уходить и переживает, что жена может узнать, то такое в телефоне не хранит.
Дякую за Вашу відповідь
Життя у нас нормальне
Ставиться до мене чудово
Планували вагітність
Дуже вже він хоче дитину
Доречі, я зараз вагітна і не знаю як це все воно буде
В нього в телефоні нічого не має
То я знайшла в одній групі їх по роботі
Хтось скидав файлами
І от там я і знайшла.
А він такий зранку збирається на роботу і не може зрозуміти чого це не має сніданку і чого це я засмучена
Я зробила вигляд що сплю
Я не згаю що робити
Життя у нас нормальне
Ставиться до мене чудово
Планували вагітність
Дуже вже він хоче дитину
В нього в телефоні нічого не має
То я знайшла в одній групі їх по роботі
Хтось скидав файлами
І от там я і знайшла.
Я зробила вигляд що сплю
Я не згаю що робити
Пэрисхилтонша• 03 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Мабуть ви там в були, що все так впевнено все описуєте?
Вибачте, а ви як вважаєте, після того як терся,не соромлячись на камеру, було продовження? Можливо то вже після було сексу, раз такі розкуті . Чоловіка на підпитку якщо збудити, він же не зупиниться вже.
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляТрільчиха
Не противно? Правильное слово - брак.
Я не лажу в телефоні
Це було виключення із правил
Краще так опуститись
І знати правду
Ніж потім ходити з лапшею на вухах
Це було виключення із правил
Краще так опуститись
І знати правду
Ніж потім ходити з лапшею на вухах
Гарні диньки• 03 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А может не удаляет, потому что это его собственность( телефон)?
Пипец, я женщина, и как бы я не любила своего мужчину, меня бы разозлило бы, если бы я узнала, что копались в моей телефоне. Это моё!
Был роман с женатым мужчиной и сама замужем, все всегда удаляется сразу. Даже если никто не полезет, всякое может быть, случайности часто случаются.
Возможно ничего и не было у этих мужчин на корпоративе, и возможно муж автора даже не считает, что такое видео является чем то предосудительным. Просто считает чем-то типа прикола и лёгкого компромата шуточного на сотрудников ...
Трільчиха• 03 июня 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я не лажу в телефоні
Це було виключення із правил
Краще так опуститись
І знати правду
Ніж потім ходити з лапшею на вухах
Це було виключення із правил
Краще так опуститись
І знати правду
Ніж потім ходити з лапшею на вухах
С лапшой на ухах 0одят все жены. Знаю что говорю. Только одни пока, ничего не знают, а другие узнали и молчат в тряпочку, быт налажен, и такой сгодится.
Яжемать Мне можно• 03 июня 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
розсмішили, ви мабуть дуже молода)))
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я йому одразу після корпоративу на наступний день сказала що буде здавати всі аналізи на різні там хвороби і на поліграф піде
Так він сказав окей
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляТрільчиха
Может они клип снимали. )
Це найкраще що я могла почути🤣🤣🤣
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляКоварная Зая
Дякую за Вашу пораду 🙏🙏🙏🙏
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляТрільчиха
Оце мені і мама сказала
І сказала закрити рот і сидіти смирно
Я в шоці
І сказала закрити рот і сидіти смирно
Я в шоці
Пэрисхилтонша• 03 июня 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую за Вашу відповідь
Життя у нас нормальне
Ставиться до мене чудово
Планували вагітність
Дуже вже він хоче дитину
В нього в телефоні нічого не має
То я знайшла в одній групі їх по роботі
Хтось скидав файлами
І от там я і знайшла.
Я зробила вигляд що сплю
Я не згаю що робити
Життя у нас нормальне
Ставиться до мене чудово
Планували вагітність
Дуже вже він хоче дитину
В нього в телефоні нічого не має
То я знайшла в одній групі їх по роботі
Хтось скидав файлами
І от там я і знайшла.
Я зробила вигляд що сплю
Я не згаю що робити
Ви вагітні? Оце так. Точно розлучитеся, якщо зрада? Таро , то фігня. Представьте , зради не було, а та гадалка вам скаже, що була. Мало лі, може її зрадили , і вона зла на чолрвіків. Запропонуйте йому пройти поліграф. Його відмова вам і буде відповіддю.
Трільчиха• 03 июня 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Оце мені і мама сказала
І сказала закрити рот і сидіти смирно
Я в шоці
І сказала закрити рот і сидіти смирно
Я в шоці
Сидеть смирно, только если есть что тянуть. Если нечего, то себя неуважать. Он ещё больше распохабыться.
Яжемать Мне можно• 03 июня 2023
Ответ дляГарні диньки
Если бы мужу автора было что скрывать, он бы поставил пароль, о котором жена бы не знала. Вот тогда, можно было бы думать, что муж автора, что то скрывает от нее.
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Дякую за Вашу відповідь
Ми разом багато чого пережили
І вже давно планували дитину
Все серйозно
Разом все з нуля
Гроші збирали
Купили одну машину, потім дозбирали і змінили на іншу
Тепер бізнес свій відкрив
Так, трохи тяжко фінансово
І піклується добре про мене
Але ця ситуація перекреслює все 😞
Ми разом багато чого пережили
І вже давно планували дитину
Все серйозно
Разом все з нуля
Гроші збирали
Тепер бізнес свій відкрив
Так, трохи тяжко фінансово
І піклується добре про мене
Але ця ситуація перекреслює все 😞
Пэрисхилтонша• 03 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
розсмішили, ви мабуть дуже молода)))
Молодість це порок? Або нема досвіду? Це ви зря, у деяких молодих побільше досвіду ніж у 45 річних. Моя донька, їй 23 роки, набагато мудріша за деяких тут. Я тут читала вчора тему, де 40літня жінка ридає за коханцем , який об неї ноги витирає, а дома ще чоловік. Читаю порадницю, і бачу, що криша їде тільки і зрілих жінок, вони себе ведуть не розумно.
Пэрисхилтонша• 03 июня 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так він сказав окей
Зараз запропонуйте. Все може бути, може і кліп знімав))) але гидота , таке бачити про свого чоловіка. Від поради вашої мами я у шоці.
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так, можливо ви і праві
Ніколи не ставив пароль. Який я не знаю
Леди_в_ночи
• 03 июня 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А я в якому шоці
Дякую за Вашу відповідь 🙏
Пэрисхилтонша• 03 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Може чоловік ще і не бачив, що йому накидали у ту группу. Побачивши, то помтавить пароль.
Пэрисхилтонша• 03 июня 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую за Вашу відповідь
Ми разом багато чого пережили
І вже давно планували дитину
Все серйозно
Разом все з нуля
Гроші збирали
Тепер бізнес свій відкрив
Так, трохи тяжко фінансово
І піклується добре про мене
Але ця ситуація перекреслює все 😞
Ми разом багато чого пережили
І вже давно планували дитину
Все серйозно
Разом все з нуля
Гроші збирали
Тепер бізнес свій відкрив
Так, трохи тяжко фінансово
І піклується добре про мене
Але ця ситуація перекреслює все 😞
Піклування про сім´ю і дружину не означає, що чоловік буде вірним. Це факт. Вони навіть кохають дружин, яким зраджують. Тіпа, один раз, не зрада. Я майже в чоловічому колективі. Всі гарно відносяться до дружин, кажуть приємні слова, і дійсно їх кохають. Але є такі, які і ходять при цьому на ліво. І вважають то не зрадою, а укріплєнієм сім´ї.
Яжемать Мне можно• 03 июня 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Вибачте, а ви себе до яких відносите- до зрілих, чи ще ні?)
І який вік у зрілих жінок на вашу думку?)
Яжемать Мне можно• 03 июня 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Та вже тиждень як пройшов з корпоративу)))