ЖонДуан• 03 июня 2023

Есть кто реально похудел не ограничивая себя?

На активности только? Или это анриал?
Привіт з ботойбіччя• 03 июня 2023
это если марш-броски каждый день по 40 км делать
зачем такая экзекуция?

Перекус беру завжди• 03 июня 2023
Я зайнялася силовими тренуваннями, вага така ж. Але всі кажуть, що схудла. Об’єми то гарно пішли, по одягу бачу. Їжу практично не міняла, єдине, що добавила більше білка.
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Значить ви багато і не їли.
Перекус беру завжди• 03 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Значить ви багато і не їли.
Моя їжа була завжди булочки, бутерброди, солодощі. Зараз їжа складає 80 відсотків правильної і 20 ( для душі).
Кручу хвости• 03 июня 2023
Ось спробувала типу ПП, майже виключити солодке, не зважувати порції. Фігня усе. Ось коли знаєш, що за добу 1200 ккал і хоч там що, то справа рухається. А якщо ось такий лайт варіант, то ще й поправилась))) А щодо спорту - то я зовсім не фанат, не можу таким мазохізмом займатися ще й при обмеженнях у харчування.
Капитошечка• 03 июня 2023
Мені тільки тренування результату не дають.
Тому прийшлося обмежити харчування.
З 14 березня мінус 6 кг.
Але в мене була вага 70 при зрості 172
Зараз 64
Не їм після 18
В харчуванні переважає білок і овочі з фруктами і ягодами
Інколи солодке типу макаруна
Хліб, булки і все, що з цим повʼязано максимум раз на тиждень
І норма води