Тримбулька• 04 июня 2023

Сколько у Вас декоративной косметики?

У меня мало считаю и нужно что-то добавить. Что бы Вы добавили?
Тени палетка из 4 цветов Tom Ford
Однушка блестяшка bobbi brown
Тушь maybelline
База под тени
Erborian bb крем
Erborian red correct cc крем
Clarins фиксатор для макияжа
Блеск dior, Ingol матовая помада и карандаш для губ
Рассыпчатая пудра Laura Mercier
Вишня на торті• 04 июня 2023
Багато, залишилось ще з часів коли активно робила макіяжі до вагітності))
Зараз використовую тільки кушон, скульптор, олівець для брів, блиск/помада. Іноді гель для брів, метеорити і тіні для повік. Все інше лежить мертвим вантажем. Вже і роздала багато, але все одно дофіга лишилося. І не користуюся і віддати шкода