Кукарикуууууу• 1 час назад
Мінімальні витрати на життя
Як вважаєте, на яку мінімальну суму зараз можна жити вдвох? Доходи зараз низькі, тому я стала записувати витрати цього місяця, щоб подивитися, на чому можна зекономити. За два тижні на двох людей витрачено 9000 грн на все (переважно їжа, ще одяг був, побутова хімія і т.п.). Це нормальна сума? Бо в мене таке враження, що можна було б і менше витрачати. Але тоді доведеться обмежувати себе в повсякденних дрібничках, які все ж таки приносять хоч якусь радість...
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
9 тис-це не економія.
Ми пенсіонери і живемо на 12 на місяць
Позор стране
В моїй хаті моя правда• 53 минуты назад
На думку держави, це у вас лакшері життя - прожитковий мінімум 3029 грн на місяць.
А насправді все це дуже сумно, ця сума мізер при нинішніх цінах.
Шалена красуня• 48 минут назад
Ответ дляДА буде так
Не покупайте одежду
Действительно,одежда роскошь ,вот довели народ
Панна Кота• 32 минуты назад
Автор, смотря кто эти двое людей.
Если два человека пенсионного/предпенсионного возраста- это одно, женщина и мужчина в расцвете сил - другое, мама и подросток - третье.
У нас только на бензин на 2 недели 4 тысячи выходит.
Королева спама• 23 минуты назад
Ответ дляПанна Кота
Автор, смотря кто эти двое людей.
Что за бред? Типа, пенсионерам ничего не нужно? Привыкли старшее поколение в чёрном теле держать. У них на одни только медикаменты может уходить больше, чем на Ваш бензин. И да, им нужна хорошая еда, а не чёрный хлеб с водой.
Панна Кота• 18 минут назад
Ответ дляКоролева спама
При чем тут ’держать’?
Растраты на пенсионера и подростка - это принципиально разные суммы. Пенсионер не растёт, не учится и ездит на общественном транспорте бесплатно
Метелик• 4 минуты назад
Ответ дляПанна Кота
При чем тут ’держать’?
І що, що підліток? Проживе без Айфону, одяг можна дешевих брендів купувати чи секонд. До навчання хай самостійно більше зусиль докладає, якщо хоче десь на бюджеті навчатись. А то батьки самі гроші не зрозуміло на що витрачають, а потім жаліються.