МадамОхмури• 04 июня 2023

Кто пользуется однофазным гель-лаком...

... какие марки предпочитаете? Как он в носке? Как снимаете? Спасибо всем за ответы.
Бибер-анонимер• 04 июня 2023
На мейк ап купувала якісь недорогі, сподобалися - для педикюру використовувала. Але знімати їх ненавиджу (
автор МадамОхмури • 04 июня 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Що, погано знімаються?
Бибер-анонимер• 04 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Що, погано знімаються?
Так ( Ось такі брала
Блакитне небо• 04 июня 2023
Користувалась однофазниками Дідієрлаб, Франція і Ван степ від Йо нейлс, вітчизняні.
Дідієр потребують потужної лампи або вдвічі довшої просушки тонких шарів. Носяться пристойно днів 10. Знімаються розмочуванням рівно за 5 хв, покриття ніби розкривається зсередини пластом. Єдиний недолік- доволі висока ціна.
Однофазники Йо нейлс неприхотливі, носяться до 2х тижнів, знімати треба спилюванням верхніх шарів і дорозмочуванням нижніх. Якщо нанесене на базу, то можна спилювати до підложки. Стандартно знімається, як будь-який гель-лак. Можна наносить на базу і покривати топом при потребі.
Ціна бюджетна.
Палітри в обох брендах доволі великі.
Ще у мене є ексклюзив, від польського бренду Індіго камуфляжні бази мінеральні, які у них як однофазні системи, можна без бази і топу наносить. Але з нашого ринку Індіго пішли ще до ковідних карантинів. В Польщі можна придбати, якщо хтось зараз там чи через знайомих.
Познаходила фото в телефоні, Дідієр на жаль не зберегла
Блакитне небо• 04 июня 2023
Загуглила і здивувалась, Дідієр є на Мейку і ціна, я вам скажу, як на сьогодні, то й не така велика. Палітру краще в інстаграм подивитися