Ольчик1998• 05 июня 2023

Куди можна поїхати з малими дітьми?

Куди можна поїхати відпочити з малими дітьми, одній рік, другій чотири роки.
5cmhybyna• 05 июня 2023
з дітьми це не відпочинок, а каторга. Здайте дітей і їдьте без них
So_so• 05 июня 2023
Погуглите санаторий Карпаты в Трускавце
Letruaa• 05 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
чого мама Вас в дитинствы нцкуди не здала?
5cmhybyna• 05 июня 2023
Ответ дляLetruaa
здала якраз
Татьяна -3329• 05 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Куди здать? Адресу можно, а то цікаво де приймають
5cmhybyna• 05 июня 2023
Ответ дляТатьяна -3329
на бабів і дідів?
Letruaa• 05 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
здала якраз
воно і видно, ображена на життя дитина. Бо мама без Вас мандрувадла, поки Ви хвости коровам крутили
Татьяна -3329• 05 июня 2023
По темі, з дитиною в рік, куди би ви не поїхали це не завіси відпочинок буде. Зміна обстановки так, то ж будь куди куди ваша душа бажає, ліс, база відпочинку яка недалеко від вас. Ми любимо свою дачу, часто їздимо туди, там озеро.
Татьяна -3329• 05 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
на бабів і дідів?
Чиїх, ваших? Чи порадниць?
автор Ольчик1998 • 05 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
В мене немає з ким їх залишити
автор Ольчик1998 • 05 июня 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Дякую
Ми розуміємо, просто хочеться разом сімʼєю поїхати кудись
А то давно нікуди не їздили
автор Ольчик1998 • 05 июня 2023
Ответ дляSo_so
Погуглите санаторий Карпаты в Трускавце
Спасибо
Kudlay_• 05 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
💯 підтримую Вас. Ми почали із дітьми їздити, коли вони вже після 4 були. До цього, дітей порозвозили по бабусям, а самі на тиждень у відпустку. Не буває кращої відпустки, ніж та, коли діти не з тобою :)
kristi_ana• 05 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
на бабів і дідів?
А если детей мама вывозит отдыхать, или вы только о себе думаете, а дети пусть сидят с бабушками.
автор Ольчик1998 • 05 июня 2023
Ответ дляKudlay_
Ну вам везе, якщо є з ким залишити дітей. А ми завжди і всюди з ними, хочеться і самім звісно гуляти, їздити.. але як є, що ж