Лунтик-паунтик• 05 июня 2023
Досмотрела сериал "Відчайдушні домогосподарки", как жаль что он закончился (
Ну офигенный же ! Так жаль что досмотрела его( раньше почему-то вообще не нравился, несколько серий смотрела, а сейчас взахлёб!
А вам он как?
Вумна, аж страшно• 05 июня 2023
Смотрела ещё в школе ,но последние сезоны забросила .
Не люблю долгую тягомотину
Відірву та викину• 05 июня 2023
Секс у великому місті зняли продовження (хоча, по-моєму, даремно), то й відчайдушних теж можуть продовжити)
Зубачистка• 05 июня 2023
Недавно теж передивилась) Як наркотик, ще хочеться))
Можливо порадите ще якийсь серіал)
Лунтик-паунтик
• 05 июня 2023
Ответ дляВідірву та викину
Дивилась ’Секс......’ 2 частину, як часто буває краще б не робили продовження.
Відірву та викину• 05 июня 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
І я так думаю. Зіпсували все враження від оригінального серіалу.
Весняний Марафон• 05 июня 2023
Я цей серіал передивилася після 35. Зовсім по-іншому сприймається. Теж дуже сподобався. Ці ж сценаристи працювали над серіалом ’коварные горничные’, але він набагато слабший
Тарабарщина• 05 июня 2023
Девочки, а расскажите без спойлера, там же не по типу Мелроуза ( где было больше про любовь и отношения ) , а какие-то интриги, убийства, что-то такое да?
Хочу понять оно мне надо или нет.
А то в детстве тоже не зашло, несколько раз пробовала, но плохо помню о чем там..
Я смотрела Мелроуз, Беверли Хиллз, Альфа , Секс и город, такое лайтовое в общем.. Убийства, скандалы , расследования - точно не для меня.
Хочу понять оно мне надо или нет.
ВыФсеВрете• 05 июня 2023
Я только начала первый раз в жизни . Смотрим с мужем даже .
Ну не в восторге но смотреть можно.
сою не люблю• 05 июня 2023
Ответ дляТарабарщина
Хочу понять оно мне надо или нет.
Там все разом - і любов, і інтриги, і поплакати, і посміятися. Мені з першого разу не ’зайшов’, але потім дуже сподобалося. На перший погляд легкий серіал, але насправді підіймаються дуже серйозні теми - стосунки між чоловіком і жінкою, батьків і дітей і т.д. Легко дивитись, не набридає.
Тарабарщина• 05 июня 2023
Ответ длясою не люблю
Дякую, цікаво!
alenka3108• 05 июня 2023
Це мій самий обожнюваний серіал. Дивилась вже раз 15)) і ще буду дивитись) Піду попереджу дітей Скаво)😂
Ответ дляТарабарщина
Хочу понять оно мне надо или нет.
як на мене, схоже на беверлі хілз, тільки там молодіжний - і відповідні проблеми, а в домохазяйках - про ситуації в старшому віці - діти, робота, відносини, відносини з сусідами, інтриги, проблеми в сім’ї, зради і тд... і вбивство є, але таке, не напряжне ))
Black_kitty_25• 05 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Можливо порадите ще якийсь серіал)
Почему женщины убивают. По стилю похожие сериалы, мне понравился