Сижуревувшоке• 05 июня 2023

Літні плаття до 600 грн

Дівчата, реально знайти плаття до 600 грн.? Порекомендуйте магазинчики.
Alianna88• 05 июня 2023
Олх, прольоти можливо
Маю декілька думок• 05 июня 2023
На сінсеї зараз є непоганий вибір платтячок, можна віскозу та хб підібрати, і фасони прийнятні.
Мастер Пис• 05 июня 2023
Так,реально.
Можна і used і new,все залежить від ваших запросів.
Маргарита и Мастер• 05 июня 2023
В розділі ’Прольоти’ гляньте, там бувають гарні речі по ціні розпродажу: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3313703-8
МояХатаЗкраю• 05 июня 2023
Шафа❤
Почемучка• 05 июня 2023
а чего не здесь в рубрике ищу
Королева Сарказма• 05 июня 2023
На синсей есть хорошие хб и вискоза платья.
З родзинкою• 05 июня 2023
Секонди. Вчора дочка сусідки 10 штук взяла собі. Я 5 штук взяла собі, ще поїду
Маю натхнення• 05 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Покажіть свої 5. Завжди цікаво чим так пишаються. Те, що раніше виставляли тут , то 90% старе неактуальне ганчірʼя. Розумію що не від гарного життя вдягаються в секонді, але нащо стверджувати, що там гарні речі 🤷‍♀️
З родзинкою• 05 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
Якраз від гарного життя. Просто на ганчір´я витрачати шалені тисячі $ немає сенсу. Скільки б не заробояв все можна спустити.
ХтоЯкщоНеЯ• 05 июня 2023
Якісь простенькі суконьки на мангоаутлеті до 10 евро
Непогодка• 05 июня 2023
На розпродажі у них по 200грн взяла
Напишіть їм свій розмір і підберуть,що є
автор Сижуревувшоке • 05 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
На якому саме секонді?
З родзинкою• 05 июня 2023
Ответ дляСижуревувшоке
На якому саме секонді?
Не пам´ятаю назву, одяг на вагу щось таке, там на впгу відділ і фіксовані ціни є на речі - але помірні, сукня за 250-350, в рстанній легь 125-175. І знаєте краще якість в 1000 разів ніж я по 800 з хвостом взяла на ансвері.
Маю натхнення• 05 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ну на ганчірʼя дійсно не варто витрачати тисячі $, а ось витратити пару тис ₴ за сезон на нові гарні сукні можна 😉