Кукусик• 05 июня 2023

Нирки можуть боліти коли рухаєшся і не боліти в стані спокою?

В мене хвора спина, тому думаю що це скоріше біль від хребта, але болить саме в районі нирок, вранці коли встаю то болить, і в день. Коли лежу нормально, але болі коли ходжу
палка-копалка• 05 июня 2023
Якщо в нирках є запалення, то болітимуть в будь-якому стані.
Снідаю авокадо• 05 июня 2023
Да, могут. Но такие симптомы характерны для многих заболеваний.
Марія-98cd• 05 июня 2023
Сдайте анализ мочи общий, и узнаете почки ли это
Мию чакри щоденно• 05 июня 2023
Ні, нирки дуже противно і нудно болять саме в стані спокою, і не можеш знайти зручну позу, щоб воно заспокоїлось
Під час руху як правило болять м´язи, суглоби
Воздух в банке• 05 июня 2023
Не могут
5cmhybyna• 05 июня 2023
не можуть, ви хвора. Я взагалі не знаю шо в мене нирки є. Ви маєте не знати шо орган є тоді він здоровий
personality• 05 июня 2023
Це не нирки. Біль в спині може віддавати куди завгодно. У мене шалено, до зірочок з очей болів кульшовий суглоб, думала, всьо гайки йому після родів. Виявилось грижа в поперековому відділі хребта. Місяць ходжу на реабілітацію, значно краще стало.