Крапипопка• 06 июня 2023
Куда звернутися по допомогу?
Допоможіть, хто знає, якісь організації, куди звертатися в такому випадку, до моїх батьків в передмістя евакуйовано родину з затопленого регіону, потрібний одяг та дитячі речі. Розумію що треба оформлювати ВПО, цим займемось найближчим часом. В людей при собі лише документи та трохи необхідних дитячих речей. Хто зтикався? Дайте пораду
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
напишіть тут параметри всіх та адресу куди надсилати речі
Жінка 59 років об’єм грудей 96, талія 75, бедра 92, зріст 160 см. Розм ноги 36
Жінка 30 років розмір С ОГ 86 от 63 ОБ 86 розм ноги 36
Дитина дівчинка 1 рік 3 міс розмір одягу 86, розм памперсів 4, нога 12,5 см
Укрпошта
Марківці, Чернігівська область, Ніжинський район, 17421 отримувач Бєловицька Наталія Юріївна 0979814461
Укрпошта
Крапипопка
• 10 июня 2023
Ответ дляviika65
Автор, ответьте. Одежда еще нужна? посуда, еда? есть люди, готовые обеспечить женщин одеждой. современной.
Так, потрібно все, нажаль поки ніхто не відгукнувся
Крапипопка
• 11 июня 2023
Ответ дляviika65
я завтра, послезавтра вышлю, а девушка в ср сможет.
Дякую Вам!