Мне без сахара• 06 июня 2023
Чоловік жадний.
Не виходьте дівчатка за жадних. Це нестерпно.Вчора був скандал, що нічого дитині ніколи не приносить. Дитина від нього особисто ні цукерки, нічого не бачила. Приніс полуницю.Краще б не приносив... Знайшов саму дешеву і дрібну. Я питаю, а твоя дитина не заслуговує на найкращу клубніку? Чому саму поганющу купив. Дівчата, сил нема.
Мошей ницца• 06 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Автор, а расскажите, как он за Вами ухаживал? Цветы, бриллианты, рестораны, путешествия?
Смешная вы,с какого мира пишите.Мой муж работал на том же заводе что и я ,там и познакомились.Как можно за нашу ЗП покупать бриллианты и путешествия.
Губки-уточкой• 06 июня 2023
Ответ дляМне без сахара
У нас нема метро. Ходив на базар. Каже, що по 100 дуже класна. А я знайшов по 60. І приніс мусор. Я не розумію. Мені хочеться, щоб у моєї дитини все було найкраще, а йому щоб подешевше. З грошима проблем нема, якщо що.
Приведите ещё примеры его скупости
Бабо-лебідка• 06 июня 2023
Ответ дляФрекен бок
А що з дрібною не так?
Та скільки ж того життя!? Хочеться ж насолодитися...
БолеИменее• 06 июня 2023
Ответ дляМне без сахара
Якщо я вам це розкажу, ви не повірите. Я зі складної сім´ї, недолюблена, вічно непотрібна дитина. Сказав лагідне слово, я розцвіла і на жлобство не звертала уваги. Можете мене осуджувати, але це правда. Молода, зелена, нікому не потрібна.
Так может это ваши комплексы,мелкая сладкая клубника это нормально.Зачем вам самая крупная на базаре
Грибной_Дождик• 06 июня 2023
Згодна з вами,автор.Коли познайомилася з чоловіком,то не балував подарунками,квітами,але в 17 про те не думаешь.Зараз після 20 років шлюбу,я подала на аліменти у шлюбі і ні в чому собі і дітям не відмовляю(на скільки це можливо).Але це звичайно вже не ті відносини (І чоловік дуже страждає