Мамина корзиночка• 06 июня 2023
Промокоди/знижки в аптеку
порадьте, будь ласка, чи діють десь якісь промокоди чи акції на медпрепарати в будь-якій аптеці? може навіть знижка до дня народження є))
Первоклашка Я• 06 июня 2023
Я беру через таблетки.юа бывает очень хорошо дешевле, чем ценник прилепленный в аптеке. Ну и бывают акции на витамины в сетях типа акс
...аяприкольная• 06 июня 2023
В аптеці 3і є знижка, якщо замовити через сайт, а забрати в аптеці. Дівчата на місці навіть допомагають оформити. На 470 грн в мене вийшло 100 грн знижки