ОбережнаЯ• 06 июня 2023
Эутирокса при таких анализах не избежать?
ТТГ 5.33
АтТПО 280.8
АТТГ 276.4
Т3 4.75
Т4 14.82
У меня хронический АИТ, но ТТГ 2 года назад был 2.75, а сейчас 5.33.
Раньше пила селен, цефоселен, Альбу.
А сейчас назначили эутирокс 25 мкг.
Боюсь начинать пить гормон, начиталась про побочки возможные и боюсь, что это на всю жизнь теперь его пить.
Может можно ещё травка и восстановить ТТГ? Или пора пить гормон? Прошу совета у опытных. Спасибо!
АтТПО 280.8
АТТГ 276.4
Т3 4.75
Т4 14.82
Раньше пила селен, цефоселен, Альбу.
А сейчас назначили эутирокс 25 мкг.
Ms. Сама прямота• 06 июня 2023
А які референтні значення ТТГ в лабораторії, де ви здавали аналіз?
Чучело-Мяучело• 06 июня 2023
ТТН повышен, доза 25 совсем маленькая.
Понимаю ваше волнение по поводу пожизненного приёма,но лучше пожизненно принимать и жить полноценно,чем не пить и мучаться
Докладальниця• 06 июня 2023
В мене ТТГ з 2.3 підскочив до 4.5, то Еутироксу не уникнула. Пила дозування 37,5. Перездала аналіз через місяць - 2,75. Ендокринолог збільшив дозування Еутироксу до 50(
Тушьмушьнюшь• 06 июня 2023
Может пересдать ТТГ?
У меня первый анализ был 20, назначили селён и йодомарин на месяц, пересдала 2,2. Получается ошибка лаборатории.
ОбережнаЯ
• 06 июня 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
ТТГ реф.інтервал 0.27-4.2
ОбережнаЯ
• 06 июня 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Может пересдать ТТГ?
Я здала в одній лабораторії 26.05.23 то ттн був 5.0 (реф.інтервал лабораторії 0.35-5.5), а в іншій 02.06.23 здала і ттг 5.33 (реф.інтервал лабораторії 0.27-4.2)
Ms. Сама прямота• 06 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
ТТГ реф.інтервал 0.27-4.2
ТТГ вище норми, отже травками тощо тут не обійтися, треба приймати тироксин. Що вас лякає? Величезна кількість людей живе нормальним повноцінним життям завдяки гормонозамісній терапії. Я про це знаю, бо в мене в дитини аплазія щитовидки. Якби не сучасні медичні досягнення, то його б вже на світі не було б, і це не перебільшення.
Шотуткоїться?• 06 июня 2023
Ви можете спробувати аутоімунний протокол. Особливо якщо у вас немає симптомів гіпотиреозу
ЯниЯ• 06 июня 2023
Не избежать приёма гормону. На самом деле это идеально подобранный гормон к человеческому. Не знаю чего люди его боятся больше, чем своего плохого самочувствия. Пью 10 лет и отлично живу. Не пила бы, не встала бы с кровати.
ОбережнаЯ
• 06 июня 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Лякає щоденний прийом, залежність й можливі побочки. Взагалі-то ліки не люблю приймати, а тут на постійній основі треба 🫤
ОбережнаЯ
• 06 июня 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Є гіпотеріоз також
Ms. Сама прямота• 06 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Наслідки гіпотиреозу значно гірші, ніж необхідність щоденного прийому таблетки...
ОбережнаЯ
• 06 июня 2023
Ответ дляЯниЯ
Ось. Почуваюся як сонна муха, яка завжди у депресивному стані та з нестачею сил та енергії. Все бісить та нічого не приносить задоволення, нічого не хочеться. Живу заради дітей, чоловіка люблю, а на секс з ним не має сил та бажання. Хоча до війни все ок було.
ЯниЯ• 06 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Можливо на фоні стресу у вас так скаче ТТГ, теж маю поскакушки, в шоці я і лікарі ендокринологи. Але не бійтеся гормону, він вам налагодить життя.
ОбережнаЯ
• 06 июня 2023
Ответ дляЯниЯ
Дякую! Спробую
ГугелП@лАмался• 07 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
??
У него особо и нет побочек
Что страшного в ежедневном приёме? Вы пищу каждый день принимаете? 🤷🏻♀️
У вас вообще микро-доза
У него особо и нет побочек
У вас вообще микро-доза