Почемучка• 07 июня 2023
Як бути з такими руками. Це сором, але що робити?
Я нігті не покриваю, не люблю і в мене немає часу годинами сидіти на тих процедурах.
На гігієнічний ходжу час від часу. Літо це катастроха.
Ось тиждень тому все почистили і вищіпали, було гарно.
Вчора попрацювала в саду і зібрала полуницю. І ось думаю що мені з ними робити, бо соромно в магазин піти.
В мене враження, що чим більше мені вищіпують шкіру, тим більше вона лопає і туди впитується бруд. Майстер говорить це все нісенітниця. Саме в ці тріщини все пристає і не відмивається, а як щіпати щодня, до вже до крові виходить.
В рукавичках працювати не можу, латекс не сприймає шкіра, червона і чешеться
Почемучка
• 07 июня 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ось мої робочі руки. Нігті зрізаю під нуль
Мені дуже подобається така природність і акуратність.
У вас певно інша шкіра чи я не знаю як пояснити що навколо нігтя немає такого жаху як в мене
Почемучка
• 07 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Не латексные, а нитриловые надевайте. И не ’выщипывать’, а обрабатывать шлиф пилочкой.
Апаратний манікюр мене врятує?
Черговий по кухні• 07 июня 2023
Ответ дляПочемучка
А що за пилочка пвдкажіть, будь ласка
Звичайна, але легенько, без фанатизму.
Почемучка
• 07 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Звичайна, але легенько, без фанатизму.
Чомусь не відкрилось фото
Бюст Березуцкого• 07 июня 2023
Ответ дляПочемучка
У вас дуже суха шкіра, зволожуйте. Рекомендую Toпікрем, дуже гарний засіб, в мене вже 3 банка. Я після роботи гарно відпарюю руки, потім мажу на ніч цим кремом.
Ранковий базар• 07 июня 2023
автор,у таких випадках мене завжди виручає прання руками. Після цього руки чисті
Царевна в уггах• 07 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Так, невеликий. В городі працюю в тканинних рукавичках. Але вони не зовсім захищають як ви розумієте
вам треба зволожувати шкіру, а не щіпати.
Еластична, пружна шкіра не тріскається.
У мене така проблема на ступнях, я не на городі, але просто похожу на дачи у відкртому взутті і все...п´ятки чорні.
Почала кожного дня користуватись кремом, ситуація покращилась.
Еластична, пружна шкіра не тріскається.
Царевна в уггах• 07 июня 2023
Ответ дляРанковий базар
це ж не вирішує проблему.
Після прання вимиваається бруд у тріщинах шкіри, але вони самі нікуди не зникають.
І виходить кожен день після городу ще стояти і прати руками?))
Дона Ко Ко• 07 июня 2023
В мене така ж проблема, чоловіку показую руки після городу-як в бабулі, перед роботою зранку лимонною кислотою мию
Ранковий базар• 07 июня 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
це ж не вирішує проблему.
ну як варіант від бруду. Можна дві пари трусів постирати, не принципово.
Я вважаю, що треба змінити майстра, вона кусачками вискубує по кусочках, у мене теж таке буває, коли потім шкіра починає відрастати.
Мастити кремом і носити рукавички.
А_мій_самий_самий• 07 июня 2023
Ответ дляПочемучка
А який у вас крем, підкажіть
Купіть будь-який з мочевиною. Щоб вміст її був не меньше 10%
На_оба_рот• 07 июня 2023
пол жизни мучилась с такими руками
под ногтями трещины, кутикулы как балабухи наростали
спас меня аппаратный маникюр
где-то с 4 раза уже были изменения
через год проблема вообще ушла
кутикула растет тоненькой пленочкой на ногте и без заусениц
главное НЕ РЕЗАТЬ ничего
только фрезой снимать все огрубевшие места
спас меня аппаратный маникюр
где-то с 4 раза уже были изменения
через год проблема вообще ушла
главное НЕ РЕЗАТЬ ничего
Мошей ницца• 07 июня 2023
У меня такая кожа, крема не помогают. Я спасаюсь регулярным пилингом и тёркой для ног - наношу молочную кислоту и потом на след.день тёркой нежной аккуратно прохожусь. При регулярных процедурах перестает трескаться
Ответ дляПочемучка
Я не люблю, мені як пластикові кришечки на пальцях.
Та і мене не врятує кольоровий ніготь і еавколо нього потріскана чорна шкіра. То взагалі буде щось((
Після городу берете лимон, ріжете навпіл і пальці втикаєте, тримаєте 5 хвилин і вуаля, будуть біленькі. А шкіру краще не вискубувати, а шліфувати. Спробуйте апаратний манікюр
Огірок та Помідорчик• 07 июня 2023
Выхожу в огород в носках и шлепках (как защита педикюра) и в двух парах перчаток (нитриловые беру в аптеке прочные черного цвета) и сверху трикотажные с прорезиненными пальцами. После огородных робот обязательно крем с мочевиной.
лаМпочка• 07 июня 2023
Ответ дляРанковий базар
Насмішили, і я така). Ще можу посуд руками помити замість ПММ, чи фасади ра кухні.
Але проблему сухості шкіри воно не вирішує😉
Ашолюдискажуть• 07 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Та не так у вас все страшно, просто були б чуть довші нікті і того б не було, та і не треба робити прямо різнокольорове)
Почемучка
• 07 июня 2023
Всім дякую за поради. Лимон і пилка трохи покращили вигляд. Чогось не подумала що пилка пиляє не тільки нігті, а і шкіру шліфує. Ще куплю крем з мочовиною.
На покриття не піду нізащо як тут радили, дуже цього не люблю, пройшов період давно, коли це подобалось. і довжина мені теж не подобається на непокритих нігтях
Почемучка
• 14 июня 2023
Ответ дляkikwit
У меня набор надфилей, примерно как на фото. Вот ими я все подобное безобразие обпиливаю. И вообще ими делаю маникюр.
Це на суху робиться чи на мокру шкіру?