АгатаХристя• 07 июня 2023
30 часов в автобусе это сложно?
Выдержали бы?
Кров з молоком• 07 июня 2023
Ответ дляАгатаХристя
А я на отдых думаю
Такой себе отдых...геморрой лечить будете
Мизимец• 07 июня 2023
коли ідеш на відпочинок - то не важко, але повертатися назад - то це мука була (принаймі як верталися минулого року з Болгарії)
Лапка• 07 июня 2023
Я 176 ростом. Мне тяжело. Когда ехала с Украины в Германию, то вообще передо мной сидела огроменная тетка, она откинула сидение, а потом еще и своим весом придавила его. Короче , она чуть ли не на моих коленях ехала. У меня синяки были и я пару дней коленки разогнуть не могла.
kristi_ana• 07 июня 2023
Ответ дляЛама_мама
Ізжу часто Київ-Італія, 3 доби в автобусі, уже звикла.
Жесть, 28 годин один раз їхала, думала умру. 3 доби не уявляю навіть. Зараз треба їхати в Латвію, і не можу себе заставити.
Лама_мама• 07 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Та нормально. Якщо ще можна зайняти місце поруч, то взагалі шикардос.
kristi_ana• 07 июня 2023
Ответ дляЛама_мама
Ну якщо місце поруч, то легше звичайно, але не завжди є така можливість. В мене спина, попа, ноги потім болять((
Лама_мама• 07 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Воно то так, але я готова на ці жертви, лишень би додому приїхати хоч на тиждень. Ненавиджу закордон. Подорожувати то одне, а от жити- геть інше.
kristi_ana• 07 июня 2023
Ответ дляЛама_мама
Я на такі жертви була готова тільки раз на рік, коли жила закордоном. Але тоді було простіше, можна було літаком долетіти. На відпочинок би взагалі автобусом не поїхала, бо мені потім добу відходити потрібно.