Позитивна• 07 июня 2023

Складна ситуація з взуттям. Потіють ноги.

Дуже потіє стопа. Не можу ходити в босоніжках, бо вода не дає. Скользять ноги. Знайшла босоніжки з такою устілкою, але вони дуже важкі (думаю, нога втомиться за весь день). Як називається матеріал? І чи буде зручно в таких, як думаєте? Можливо, хтось знає інше вирішення проблеми? Бо ходжу лише в кедах, а в них жарко.
Мати тріля• 07 июня 2023
Вони чорні і на сонці будуть аж гарячі

Для драки• 07 июня 2023
Драй драй, дріклор, етаксіл і нога не потіє
автор Позитивна • 07 июня 2023
Ответ дляДля драки
Я вже все з цього перепробувала. Залишився лише ботокс. Нічого не допомагає
Ряженка• 07 июня 2023
У меня такая же фигня,со стоп аж водичка течет.но ношу любые кожанные,ничего не скользит
Ири_на• 07 июня 2023
Колись побачила що італійці присипають ноги тальком, спробувала цього року сама, ніби норм
Так точно!• 07 июня 2023
Ответ дляПозитивна
Ота ворсиста устілка буде сильно завонюватися від поту.
Кастрюлька• 07 июня 2023
з подібною проблемою купую босоніжки Naturalizer з м’якою устілкою. Здається, ваші схожі по устілці. Але майте на увазі, що устілка ту водичку поглинає і періодично треба вимивати босоніжки повністю та совісно)

Леди_в_ночи• 07 июня 2023
А просто силиконовые вкладыши не пробовали? Их в Еве можно купить. Я носила их с босоножками на каблуках, тоже нога скользила.
Как нефиг делать• 07 июня 2023
Ответ дляПозитивна
Вам надо к невропатологу, это же все от нервов и вашего восприятия. У меня такое было с ладошками, в школе тетрадки были мокрые, я жить не хотела как было стыдно, прошло в 24 года только
автор Позитивна • 07 июня 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Ось в мене аналогічна ситуація. Але таке відбувається навіть тоді, коли не нервую. Гіпергідроз(
Наездница• 07 июня 2023
пітніють, ковзає....

какой дикий суржик
Дую на вітер• 07 июня 2023
Попробуте обувь на корковой подошве, типа Биркеншток. Только что б был натуральный корок, а не имитация. И стелька кожа. Эта обувь отлично впитывает влагу, даже если на море идти по кромке у воды и волны попадают на ноги, нога не скользит.
автор Позитивна • 07 июня 2023
Ответ дляНаездница
пітніють, ковзає....

какой дикий суржик
точно краще, ніж мова свинособак :)
Десь так, але...• 07 июня 2023
Ответ дляНаездница
пітніють, ковзає....

какой дикий суржик
Суржик-це акт згвалтування рускаква язика. Тому не стісняйтеся. балакайте як вмієте
автор Позитивна • 07 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ой, ви найкращі!
Десь так, але...• 07 июня 2023
Ответ дляПозитивна
Ой, ви найкращі!
Ні, найкащі ті, хто намагається перейти на українську, хоч усе життя прожив к російськомовному середовищі. Ті хто не не боїться вважатися кумедним зі своїм суржиком. Для мене вони миліші, ніж ті, хто намагається з них насміхатися. Своїм глузуванням вони відбивають все бажання навіть намагатися
naxodki_youtube• 07 июня 2023
Crocs Literide босоніжки 4й рік ношу і нога не потіє
автор Позитивна • 07 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
Повністю погоджуюсь!
Наездница• 07 июня 2023
Ответ дляПозитивна
точно краще, ніж мова свинособак :)
русский язык - прекрасен! это мой родной язык.
но коверкать украинский - это не уважать себя и людей, которые вас читают.

Наездница• 07 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
а не наоборот?
Десь так, але...• 07 июня 2023
Ответ дляНаездница
поділіться порадою, як одного дня по клацанню пальців заговорити іншою мовою.
Десь так, але...• 07 июня 2023
Ответ дляНаездница
а не наоборот?
ні, бачили б ви як вони бісяться, коли чують суржик.
Наездница• 07 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
по работе общаюсь на английском. переписка.
хоть и бегло пишу, но всё равно каждый раз себя перепроверяю в переводчике. сложно?
Наездница• 07 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
у них и своих косноязычных хватает. то они просто от нас бесятся.
Десь так, але...• 07 июня 2023
Ответ дляНаездница
Так, звичайно, особливо в усній розмові.
Наездница• 07 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
автор тут свои мысли письменно изложила.
Десь так, але...• 07 июня 2023
Ответ дляНаездница
Я більше, ніж впевнена, що в англійській ви не робите багато помилок тільки в тому випадку, якщо ви все перевіряєте в перекладачі. Та й перекладач так собі перекладає, навіть з російської на українську потрібні корективи
Десь так, але...• 07 июня 2023
Ответ дляНаездница
І що? І, мабуть, вистачить про мову, про устілки є що сказати?
175см55кг19лет (она)• 07 июня 2023
Когда-то тут прочла совет про Теймурову пасту. Купила и теперь ею спасаюсь. Супер дешевое средство и работает от потливости и запаха (огромная проблема была). И пару раз в год всего наношу ее