Летчица• 07 июня 2023

Поясніть з приводу переказів. З карти на карту

Яку суму не можна чи можна переводити? Якщо є переказ на велику суму із за кордону це також рахується?
сою не люблю• 07 июня 2023
Теж рахується
Дона Ко Ко• 07 июня 2023
Все,что зашло на карту физ лица- его доход, с которого должен быть оплачен подоходный налог.
Исключение составляют зарплатные поступления ,с которых налог оплатил работодатель, ну и переводы между супругами/ родителями/ детьми
Весела пiсенька• 07 июня 2023
Не столько важна сумма, как от кого деньги.
От родственников можно спокойно переводить.
Остальное доход. И нужно оплатить налоги
Мурзилка• 07 июня 2023
А що там помінялося? Бо я поки не в курсі..
Пошаманю• 07 июня 2023
если есть источник происхождения средств, то любую сумму можно перевести
Українська зірочка• 07 июня 2023
Відділи фінмоніторингу пильно починають слідкувати надходженням коштів на картки приватних осіб. ДПС може почати обкладати податками 18%+1,5%. Таких операцій слід уникати (особливо на суми більше 30 тис. грн). Окрім перерахувань між родичами 1,2 ступеню споріднення, виручки за продаж вживаних речей, перерахувань по договору поворотної позики. До цього поки лояльно.
автор Летчица • 07 июня 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Якщо мені переведуть на карту(для злотих) 8тис злотих це на наші +-70 тис то що тоді? Я думала взяти в злотих щоб не переводити на карту
Українська зірочка• 07 июня 2023
Ответ дляЛетчица
Для українців, які живуть закордоном. З січня 2023 р Україна ратифікувала долучення до Європейської системи обміну фін інформацією. З цього часу надходження фінінформації в органи країн ЄС буде відбуватись автоматично. Але перший такий обмін відбудеться десь в кінці літа 2024 і надалі буде постійним. Якщо українці в Європі оформили соціал, то їх попереджають у відповідній службі, що вони мають повідомляти негайно про будь які зміни фінстану. І якщо ти цього не зробив, то велика імовірність, що тобі обмежать виплати надалі. А перевірити вони можуть різними способами. В багатьох країнах ЄС якщо маєш надходження на рахунки, то ти стаєш податковим резидентом і маєш пояснити джерела надходження цих коштів на рахунки і сплатити податки з них.
Мурзилка• 07 июня 2023
Дякую за пояснення!
А чоловік, з яким я розлучена і маю від нього дитину, це є якась ступінь споріднення? Бо на аліменти я не подавала, гроші він сам перечисляє