Не цілуюсь з бодуна• 07 июня 2023
Вам чи вашій дитині також у helsi малюють прийоми, яких не було?
Тиждень тому зайшла у helsi і побачила, що у моєї дитини в картці записані прийоми, яких не було.
В травні минулого року нас взагалі у місті не було. А в листопаді написано, що й моєї дитини лор хвороба, а вона взагалі ніколи нічим таким не хворіла.
Сьогодні знову прийшло повідомлення, що сьогодні, а ще й 5 червня ми були у лікаря, хоча нічого такого не було. До лікаря ходимо лише за справками у садочок і у школу.
У вас теж таке є? Як на це реагувати? Які наслідки? Не знаю що і робити. Нащо моїй дитині малюють неіснуючі діагнози???
Не цілуюсь з бодуна
• 07 июня 2023
Ответ для-Ань-
Хороший лікар таким не займається. Прозрійте нарешті!
Використовує Вашу дитину заради власної наживи. А вас турбує тільки що не попередили.
Бо наша влада побудувала таку систему. Тут лікар не записує фейкові прийоми, а в інший момент вже нема лікаря, бо зверху вирішать, що він не потрібний. Влада зруйнувала медичну систему. Ось і уся відповідь.