Пупс• 07 июня 2023
Вагітність безробітноі
Підкажіть, пліз, якщо вагітна 4 міс стане в ЦЗ, які виплати отримає?
Пупс
• 07 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
А что вам в ЦЗ говорят?
Ще нічого. Тільки звільнилась з роботи
Этожзвяздаяегообожаю• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
Ще нічого. Тільки звільнилась з роботи
А для чого звільнялись?
ФруктЕщеТот• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
Ще нічого. Тільки звільнилась з роботи
А хіба в ЦЗ вимагають довідку від гінеколога?
Леди_в_ночи• 07 июня 2023
А зачем Вы уволились? В цз не говорите, что беременны, если уводились по соглашению сторон будут выплаты, в 7 месяцев уйдете в декрет
СирОжино пирОжино• 07 июня 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Якщо пузо стерчить сильно вже, то певне можуть поцікавитись
СирОжино пирОжино• 07 июня 2023
Але зараз ЦЗ платить один місяць, а потім направляють на будь яку роботу. Будь то прибиральником чи касиром.
А потім на громадські роботи і платять мінімалку
ФруктЕщеТот• 07 июня 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
В чотири місяці вагітності пузо стирчить? Що ж тоді в дев´ять буде? На візочку його возити прийдеться))
СирОжино пирОжино• 07 июня 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
У кожного своя будова тіла.
Якщо дівчина дуже худа і плаский живіт має, то буде зрозуміло все на 4му місяці. Фізіологічно його буде видно по любому
Мамаша в бигудях• 07 июня 2023
Вам то нічо не дасть, отримаєте шо так шо так мінімалку, десь біля 2 тис грн лікарняні, колись так було
Катастрофа• 07 июня 2023
А ви в цз для чого хочете йти, за новою роботою чи за виплатами від таких, хто в т.ч. платить податки?
Що ваш партнер з цього приводу говорить?
Венздей Адамс• 07 июня 2023
Ответ дляКатастрофа
Партнер від радощів напевно дар мови втратив.
Венздей Адамс• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
Ще нічого. Тільки звільнилась з роботи
Якщо чесно, зря ви звільнилися
Пупс
• 07 июня 2023
Блін, питаю ж нормально, чи варто ставати в ЦЗ. А якщо на роботу, навіть на 0,25 ставки, як відрізнятиметься виплата?
Пешеходик• 07 июня 2023
Вам будуть шукати роботу, призначать виплати. Але врахуйте, що зараз можуть пропонувати будь яку роботу і відмовитись Ви можете 2, здається, рази. Боюсь, що не встигнете з ЦЗ в декрет піти, адже працювати Ви, наскільки я зрозуміла, не хочете
Залатавая• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
Ото ви свиню хочете підкласти роботодавцю...
Ответ дляПешеходик
Да, отказаться можно только дважды.
Но если потенциальный работодатель не захочет брать и сам будет писать отказ - это не считается. А на собеседованиях можно говорить, что беременна - вряд ли кто-то захочет связываться.
Автор, идите становитесь, а там по ходу дела разберётесь.
Вы в любом случае ничего не потеряете, а какие-то выплаты всё равно получите.
СирОжино пирОжино• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
Вам лікарняний з 0.25 ставки і розрахують.
Але в роботодавця є обов´язок не нижче мінімальної середньодннної зп вам розрахувати
СирОжино пирОжино• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
А ми нормально вас питаємо:
Навіщо звільнилися з поточної роботи?
І що саме хочете від ЦЗ: роботу отримати чи лікарняний з 7го місяця?
Навіщо звільнилися з поточної роботи?
Пупс
• 07 июня 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
А ми нормально вас питаємо:
Навіщо звільнилися з поточної роботи?
Це не я) були причини
Пупс
• 07 июня 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
А ми нормально вас питаємо:
Навіщо звільнилися з поточної роботи?
Лікарняний
СирОжино пирОжино• 07 июня 2023
Безробітні вагітні наче в управлінні праці отримують виплати допомоги по вагітності (лікарняний по вагітності)
А в цз можна стати, щоб отримати выплату за місяць-два, поки не знімуть за відмову від пропонованих вакансій
СирОжино пирОжино• 07 июня 2023
Але було б набагато легше 3 місяці закритт на поточній роботі лікарняний та відпусткою.
І піти в декрет з поточної роботи.
Але вагітній видніше самій як їй вигідніше
І піти в декрет з поточної роботи.