avroraavrora• 07 июня 2023

Музичні школи

Підкажіть як влаштоване музична освіта, чи в кого є досвід продовження навчання по типу нашій музичній школи, для тих, кто планує розвиток і консерваторію. Правда, що є тільки приватні альтернативи? І що ро цінам?
Parasolechcka• 08 июня 2023
Ответ дляIrina-5d24
Зупиніться ви. Не вмієте ні читати, ні думати. Мова шла про музичні школи в Німечинні. Як ви думаєте 16-17 століття чи сучасності? Про те що німецьких дітей не можна/не треба заставляти про яке століття мова? До чого тут Бах з Бетховном? Вчепилися в них як бультер´єр. І так, я знаю, що композитор, диригент і хз хто ще - спочатку МУЗИКАНТ. Але ці Б&Б відомі в першу чергу як композитори. І вони до цієї теми і мого посту не мають жодного відношення. Прийміть вже якесь заспокійливе.
ганьбіться надалі... як то кажуть’Якщо до Вас в метро не притискаються, це не означає що метров Парижі не снує’.. якщо ви не тільки не займалися розвідком гідної поведінки, а ще не дуже інтелектуально.... то ганьбіться далі.. просто весело вас читати..
Parasolechcka• 08 июня 2023
Ответ дляIrina-5d24
Як то кажуть коли папов в яму треба зпинитись і не копати далі.. Я чудово розумію що проблем в вас багато.. веселіть форум надалі..
Irina-5d24• 08 июня 2023
Ответ дляParasolechcka
Після ’папов’ вже немає про що розмовляти. Щасти вам!
Parasolechcka• 08 июня 2023
Ответ дляIrina-5d24
що вже дно ’беремось’ за опєчаткі... ??? ЛЮДИНА ЗРОБИЛА ОПЄЧАТКУ,,,!!!!! ААА!!!!!
Parasolechcka• 08 июня 2023
Ответ дляIrina-5d24
ні давайте продовжимо думаю є шанси дійти до вибачень з Вашого боку за брехню...
Parasolechcka• 08 июня 2023
То ж все почалось з того чо німеччина не має великих МУЗИКАНТІВ одні посередності....
Parasolechcka• 08 июня 2023
Ответ дляIrina-5d24
ви бачили інтера´ю Дудь-Кучера? Це не ваш родич??7 Подивитесь щось близьке знайдете...
автор avroraavrora • 08 июня 2023
Ответ дляIrina-5d24
Я взагалі її не знала до переїзду. Мені теж дуже Варшава сподобалася, але не склалося. Я б радила вам в гуглі вивчити систему музичної освіти в Німеччині. Я так вивчала Польщу, а потім Францію. Тому і знала куди і коли йти. Вивчить все. Я не вірю, що немає спеціалізованих музичних шкіл, з музичною освітою за адекватні гроші. Повинні бути. Почитайте форуми, групи на ФБ. Я читала якійсь рос форум де мами що у Франції обговорювали музосвіту. І шукайте в гуглі німецькою музичні школи для дітей і т.д.
Поки, все що дізналася. Що є звичайні школи, в яких заняття 30 хвилин на тиждень, і приватні, ціна в яких доходить до 1000 євро, та приватні заняття від 20 євро. Тому і тут написала.
Irina-5d24• 08 июня 2023
Ответ дляavroraavrora
Кількість занять з часом не збільшується? Бо тут в 1му циклі (3роки), по 30хв раз на тиждень, а з 2го по 2 рази вже.
автор avroraavrora • 09 июня 2023
Ответ дляIrina-5d24
Я не знаю, а якщо 7 рік навчання, то це якій цикл?
Irina-5d24• 09 июня 2023
Ответ дляavroraavrora
3й. Не факт, що візьмуть на 3й одразу. То він вже майже закінчує. Сиділа б в Польщі. Хай довчиться.
автор avroraavrora • 09 июня 2023
Ответ дляIrina-5d24
Як закінчує, якщо би в Україні, то ще 5 років, 7-11 клас, тут 12.
Я спитала, що це за рівні. Якщо маєте інформацію напишить.
Irina-5d24• 09 июня 2023
Ответ дляavroraavrora
Я мала на увазі музичну закінчує чи він в Лисенко, 10річці, навчався? Тут музична освіта поділяється на цикли навчання. 1 цикл 1-3 клас, 2 цикл 4-6 класи, 3 цикл 7-10 класи. Але це просто з-за того, що перший цикл лайтовий. Тобто нормальної освіти 7 років виходить. Тому треба дивитися в якому класі музичному дитина і розуміти, що із-за того, що він мови не знає, візмуть в перший рік на клас менше, а потім переведуть через рік як все ок. Але ж я не знаю якк в Німеччині музична освіта. Тут теж є школи музичні (не державні консерваторії), але вони для тих хто займається для себе. От там урок 30хв, коштують 30€/міс і нічого особливого