Гидроусилитель руля• 08 июня 2023

Це оригінал?

Хто розуміється?
Язвочка• 08 июня 2023
Ні

Бабулька• 08 июня 2023
Підробка.
Подуріли всі з цим пінко
Коренная киевлянка• 08 июня 2023
Покупайте наложкой, на заднем кармашке с птичками вшит qr код, проверите при получении. Ну и цена конечно имеет значение.
Я-ваш шанс• 08 июня 2023
Підробка і всі ті що ви показували раніше теж підробка
Ви не купите бу оригінал з нормальному стані за 2 т гр
Нашо ви закциклелись на цих сумках(((
tolyu• 08 июня 2023
Дівчата, ви серйозно? Як не зайду ця сумка.
Та купіть вже собі її …
В пінко ремінця такого вже немає давно.
Клювики інші
Я-ваш шанс• 08 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Є підробки по 5-6 тис в яких також считується код
Я займалась колись сумками, оригіналами купувала в Америці
Але багато підробок на все дуже
Коренная киевлянка• 08 июня 2023
Автор, это ваши предыдущие темы о пинко? Не пытайтесь найти оригинал на шафе или олх. И новая пинко в районе 2х тысяч стоить не будет.
Пацаааааааан• 08 июня 2023
Ответ дляБабулька
Підробка.
Подуріли всі з цим пінко
Ага
Коренная киевлянка• 08 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Але багато підробок на все дуже
Ну так там і якість буде інша, ніж за 1,5 тисячі, можна брати)) Хоча мабуть за цю ціну мабуть можна виловити і оригінал на розпродажі. Але я не дуже орієнтуюсь в цінах на пінко.

Отжигающая• 08 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ей в прошлых темах уже все доходчиво объяснили, но ей так и не дошло. 🤦‍♀️
Я-ваш шанс• 08 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Так авжеж
Підмітайло• 08 июня 2023
Оригінал
Отжигающая• 08 июня 2023
Ответ дляПідмітайло
Оригінал
У вас же за 500 $, а автору надо ОРИГИНАЛ за 2000 грн.
Марія В• 08 июня 2023
Ответ дляБабулька
Підробка.
Подуріли всі з цим пінко
А як це зрозуміло?
Бабулька• 08 июня 2023
Ответ дляМарія В
А як це зрозуміло?
По пташках. В оригіналах в них клюви не з´єднані. Порівняйте з фото в пості 12
Брехушечка• 08 июня 2023
Ви знову? Ще не купили? Та не купите ви оригінал навіть б/у за 2 тис. грн
Отжигающая• 08 июня 2023
Ответ дляБабулька
Есть и в оригиналах слитные клювы, смотря за какой год сумка. Но, тут видно паль по фурнитуре.
Тётушка Лошадь• 08 июня 2023
Найоригінальніший оригінал
Зяблик протестант• 08 июня 2023
для чого вам оригінал, купить нову копію якісну і не морочте голову, ви б/у не купите оригінал за такі гроші. Або збирайте гроші на оригінал

Коренная киевлянка• 08 июня 2023
Автор, вот вам оригинал, купленный в конце 21 года, носила мало. Купите свою подделку и не парьтесь))
неДодекаэдр• 08 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
ничего себе! за такие деньжищи такое качество?(((
KaVika29• 08 июня 2023
Я только ремень оригинал б/у продала за 1800 грн. На него очередь стояла . А вы сумку ищите за 2000 . На фото не оригинал
Коренная киевлянка• 08 июня 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Покупала за 6 тысяч. Она очень круто выглядит в живую, но вот такой косяк.
празники не помню• 08 июня 2023
А в чем прикол этого пинко?
Ms. Dolly• 08 июня 2023
Какие стремные сумки эти пинко
Невидимка• 08 июня 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Чому ви думаєте що оригінал має бути якіснішим? Ви платете за бренд і крапка )
Язвочка• 08 июня 2023
Зайдіть на сайт ансвер, напишіть pinko і знайдете щось зі знижкою ( не за 2 тисячі але в не за 10). Думаю вони оригінал привозять
неДодекаэдр• 08 июня 2023
Ответ дляНевидимка
ну, я згодна, взагалі-то!) хоча логічно від дорогої речі чекати нормальної якості. але практика показує інше.
Невидимка• 08 июня 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Бо є продукція яку вони роблять для простих людей, а є для вищих світу цього) кумири яким ми поклоняємся)