Як_наготую...• 09 июня 2023

Якщо людина загибла на робочому місці через ракетну атаку - яка буде компенсація

Підкажіть будь ласка де почитати ,щоб точно знати
Огірок та Помідорчик• 09 июня 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А чому людина була не у сховищі?
Вы шутите? Какое хранилище? В Украине на одном из 5 в лучшем случае предприятий есть хотя бы подвал

oboeva• 09 июня 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А чому людина була не у сховищі?
у вас супермаркеты в тревогу работают?
Гербарія сушу• 09 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
В нас на роботі таж сама ситуація. Бомбомховища нема, нема навіть ніякого підвалу, щоб було куди сховатися, теж раніше просто зачинялися в тривогу, тепер начальство вимагає, щоб працювали з клієнтами в тривогу. Коли і куди прилетить ніхто незнає. Самі будемо винні, що не спустилися в бомбосховище, якщо щось станеться. Начальство скаже ми ні при чому, письмового наказу працювати в тривогу нема.
В тому то і справа, що всі накази в усній формі, а якщо щось станеться, звалять все на працівників. Тобто або ризикуєш, або звільняєшся. Але ж потрібні гроші, щоб якось вижити, тому за роботу всі тримаються обома руками , на будь яких умовах.
Дайте вподобайок• 09 июня 2023
Та нічого,це ж не військовий.Якась допомога на поховання.Всі під Богом ходим.Я теж не ходжу в сховище,хоча в нас є
Copy-Paste• 09 июня 2023
Ответ дляА шо сталося?
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 09 июня 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ермолайчик• 09 июня 2023
Ответ дляoboeva
у вас супермаркеты в тревогу работают?
Уявляєте собі працюють і не тільки супермаркети

кенгуруша• 09 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
Останнім часом все змінилось - керівництво зобов´язали ’організувати’ укриття.

Наприклад сестра працює на заправці на трасі. То тепер їх по тривозі зобов´язують закрити заправку і йти в поле 30 чи 50 м від заправки. Щоб якщо що - вибух і пожежа не зачепили(
А ведь бывают взрывы без тревоги. Тогда как?
Ollka• 09 июня 2023
Ответ длякенгуруша
Пока такое было пару раз у нас
oboeva• 09 июня 2023
Ответ дляЕрмолайчик
тогда что за глупый вопрос,почему не в убежище,потому что на работе
...lana• 09 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вы Гуглом переводили слово СХОВИЩЕ? Если что, то в данном контексте другой перевод.
АННА 104• 09 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Це так до війни було

На заводі і офісу сказали, що мають люди бути в сховищі
До нього треба бігти 20 хв
А так, то наша відповідальність, якщо не побігли
Зависит от того , что за предприятие и через какое время после начала тревоги прилетело .
Milanaher• 09 июня 2023
Ответ дляOllka
Пока такое было пару раз у нас
Смотря где проживает человек. В некоторых городах взрывы без сирены бввают очень часто.
SVKisa• 09 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Так если нет бомбоубежища, то почему вы будете виноваты?
SVKisa• 09 июня 2023
Ответ длякенгуруша
Как повезёт. 50 на 50
Vicky-A• 09 июня 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Собі придбайте на всяк випадок
Зверніться до мін.реінтеграції
Мандарина• 09 июня 2023
Ответ для...lana
Я не перевожу, у меня телефон почему-то переводит сам на русский именно этот сайт через раз🤷‍♀️ забила уже на это. Вообще переводчик настроен на английский) проще на украинском было бы читать, я свободно говорю и пишу в том числе и на нем
...lana• 09 июня 2023
Ответ дляМандарина
Даже, если телефон автоматически переводит, то в сегодняшних обстоятельствах врядли бы кто-то, даже не знающий украинского, употребил бы слово хранилище.
Не_в_вашем_вкусе• 09 июня 2023
https://ips.ligazakon.net/document/KP230059?an=68&...
такий випадок розслідується спеціальною коміссією, і вона вже встановить відносить даний випадок до виробничого чи ні
процес довгий і складний.
про розміри компенсацій цікавтесь у пенсійному фонді, раніше цим займався Фонд соц.страхування
ще можна отримати консультаію у регіональному представництві Держпраці