Як_наготую...• 09 июня 2023

Якщо людина загибла на робочому місці через ракетну атаку - яка буде компенсація

Підкажіть будь ласка де почитати ,щоб точно знати
Щедрик ведрик• 09 июня 2023
Это форс мажор. Никакой компенсации от работодателя не положено. Обратитесь с запросом о компенсации в министерство обороны РФ.

Библиотекарь• 09 июня 2023
Удалено администрацией...
А шо сталося?• 09 июня 2023
Удалено администрацией...
Белая котичка• 09 июня 2023
Це не виробнича травма.
В курсі діла• 09 июня 2023
Я думаю, що треба звернутися до міської ради. З бюджета міста має бути виділена допомога
автор Як_наготую... • 09 июня 2023
Ответ дляА шо сталося?
Удалено администрацией...
Собі придбайте на всяк випадок
В шоколаде• 09 июня 2023
Це будуть кваліфікувати як загибель цивільного населення під час війни.
Надалі можна отримати компенсацію для сім´ї чи дітей.

Можна оформити через підприємство на якому працював загиблий, але спочатку треба оформити саме статус загибель цивільного населення під час війни. Начебто є порядок (отримати свідоцтво про смерть, звернутися,...) вказаний в законі але чи прийняли його і коли не підкажу.

Швабристка• 09 июня 2023
Удалено администрацией...
В шоколаде• 09 июня 2023
Слухайте люди! Ну будьте людьми!
Людина намагається знайти вихід із ситуації а натомість отримує тільки сарказм і хамство!
Замість того щоб допомогти ви тільки показуєте зневагу до всіх хто загинув від війни. Майте повагу!
НЛОша• 09 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 09 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Удалено администрацией...
По вашому такого бути не може?? Ну хіба що ви за кордоном, тоді ваша реакція зрозуміла ..
120-120-120 (не худею)• 09 июня 2023
Ответ дляНЛОша
Удалено администрацией...
Не всі це розуміють. Хтось вже давно ’ умотав’ звідси. Тому й трапляються такі коментарі.
АсобеннАя• 09 июня 2023
Знаю такую ситуацию. Не будет ничего.....
Бабульція• 09 июня 2023
Комиссия будет расследовать этот случай, если есть дети или родители пенсионеры , то если случай признают смертью на производстве, то им положена будет страховая пенсия по утере кормильца, а детям ещё и обычная пенсия по потере кормильца, ребенок может получать пенсию до 18 лет либо до 23 лет, если будет учиться на стационаре.
З вишневого садка• 09 июня 2023
А чому людина була не у сховищі?
Нервогенератор• 09 июня 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А чому людина була не у сховищі?
Тому що в Україні сховищ немає в тій кількості,в якій потрібно. А ті що і є, зачинені. Моя мама, наприклад,працює в тривогу. Спочатку вони просто зачинялись і не пускали людей,а сиділи на своєму робочому місці, а потім їх керівництво сказали працювати і в тривогу,якщо є люди. І ні про яке сховище і мови немає.
Мені інколи здається,що 99,9%тих хто тут відписує, ’вещают’ з не України
Ацетилсалициловая кислота• 09 июня 2023
Ответ дляБабульція
Це так до війни було

На заводі і офісу сказали, що мають люди бути в сховищі
До нього треба бігти 20 хв
А так, то наша відповідальність, якщо не побігли
Швендяю містами• 09 июня 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А чому людина була не у сховищі?
Це питания у любої комісії буде першим. І до керівництва в першу чергу. Ну хіба що людина була в черговій зміні на критичному об´єкті, який не можна залишати без догляду за приладами, наприклад.
Швендяю містами• 09 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Останнім часом все змінилось - керівництво зобов´язали ’організувати’ укриття.

Наприклад сестра працює на заправці на трасі. То тепер їх по тривозі зобов´язують закрити заправку і йти в поле 30 чи 50 м від заправки. Щоб якщо що - вибух і пожежа не зачепили(

Дикая Роза• 09 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Слухайте люди! Ну будьте людьми!
Автор не написала що в неї хтось загинув.Схоже, що це із розряду ’накалить/поговорить’.Ну, і саме ранній час як раз для таких тем.
dovolga• 09 июня 2023
Ответ дляШвабристка
Удалено администрацией...
Ви спотворили текст своєї методички: потрібно було написати, що путін не винний, його Зеленський змусив напасти на Україну.
Королева спама• 09 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Це так до війни було

До нього треба бігти 20 хв
Если гибель на работе от военных действий, то все равно как гибель на производстве работодатель обязан расследовать и сейчас:

https://eba.com.ua/zminy-v-poryadku-rozsliduvannya...
Фиктивная• 09 июня 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Удалено администрацией...
Ацетилсалициловая кислота• 09 июня 2023
Ответ дляКоролева спама

То зрозуміло
Роботодавець давно всім написав, що мають бігти в укриття
Як ні- то ваша відповідальність
Фиктивная• 09 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Слухайте люди! Ну будьте людьми!
Удалено администрацией...
Фиктивная• 09 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Це так до війни було

До нього треба бігти 20 хв
А если не добежали? Тоже сами виноваты, больше внимания спринту нужно было уделять и тренироваться?
Муууумие• 09 июня 2023
Никакой. В Днепре погиб в прошлом году директор СТО при прямом попадании. Горсовет выделил несколько тысяч вдове на похороны и пожелали удачи.
Свезло так свезло• 09 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
В нас на роботі таж сама ситуація. Бомбомховища нема, нема навіть ніякого підвалу, щоб було куди сховатися, теж раніше просто зачинялися в тривогу, тепер начальство вимагає, щоб працювали з клієнтами в тривогу. Коли і куди прилетить ніхто незнає. Самі будемо винні, що не спустилися в бомбосховище, якщо щось станеться. Начальство скаже ми ні при чому, письмового наказу працювати в тривогу нема.
Ацетилсалициловая кислота• 09 июня 2023
Ответ дляФиктивная
Не знаю 🤷‍♀️
Муууумие• 09 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Если не секрет, какой у вас тип бизнеса?