Херсон це Україна• 09 июня 2023

Мейкап не відслідковувається ттн з єс

Це норм? Вперше з єс замовила. З 6 червня прийшло повідомлення, що відправлено і номер ттн. В додатку нема, на сайті теж номер не бачить. Доставка писали на завтра на пошту... Якось дивно. З айхерб одразу в додатку нп була інфа їде чи ні
Помогалочка• 09 июня 2023
Мистэкспресс передаст на нп во львове,и будет тнт.норма,всегда так
автор Херсон це Україна • 09 июня 2023
Ответ дляПомогалочка
Спасибо) Интересная система.. Почему тогда сразу мистом не приходит... 🙄 Понятно, что завтра точно не ждать посылку
Помогалочка• 09 июня 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Не знаю почему)))
Таракашечка• 09 июня 2023
Ответ дляХерсон це Україна
З єс за 4 дні?))) Звичайно що не чекати