Зупка_цем• 09 июня 2023

скільки днів після фарбування волосся не використовуєте маску?

мені консультант сказала десь тиждень не використовувати. в інтернеті пишуть різне - від кількох днів до 2 тижнів.

скільки днів після фарбування волосся ви не використовуєте маску? і який у вас колір? сильно впливають маски на вимивання кольору?
Огірок та Помідорчик• 09 июня 2023
Если просто используете после мытья, можно сразу. А если как маску, тогда они выталкивают красящий пигмент и цвет становится светлее
КликОЛЬКА• 09 июня 2023
Блонд. Використовую з першого дня, бо навіть розчисати волосся не зможу. Але увесь догляд у мене для фарбованого і висвітленого волосся.
Смурфик• 09 июня 2023
Я без маски не могу, все время использую
Вредняжка• 09 июня 2023
Я й не знала, що не можна )
Крижана бурулька• 09 июня 2023
Не пользуюсь масками для волос. Крашусь в рыжий
ГейТуда• 09 июня 2023
Бальзам, кондиционер можно сразу, а маску длительного действия через 2 недели, минимум, 10 дней
Йцфыяч• 09 июня 2023
Вперше чую, зразу коричтувалась
Дую на вітер• 09 июня 2023
Сразу использую. А то волосы, как мочалка