А я з косою• 09 июня 2023

Хто здавав НМТ?

Поділіться які балом у вас?
Суцільна зрада• 09 июня 2023
история 196
укр мова 192
математика 152

автор А я з косою • 09 июня 2023
Ответ дляСуцільна зрада
история 196
укр мова 192
математика 152
У вас дуже гарні результати, вітаю.
Суцільна зрада• 09 июня 2023
Ответ дляА я з косою
У вас дуже гарні результати, вітаю.
Дякую, ми запланували дуже складний для вступу вуз і факультет,сподіваємось,що нам вистачить
Вакцениро Вона• 09 июня 2023
Опа по укрмове .. фразеологизмы 🤦‍♀️… и испанское слово в укр мове (( это что они курят ((
Мусик Пусик• 09 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Поясніть тим, хто не здавав :))))
Смайлик• 09 июня 2023
Ответ дляСуцільна зрада
что за факультет такой?
На циголках• 09 июня 2023
Уже есть результаты?

Вакцениро Вона• 09 июня 2023
Ответ дляМусик Пусик
Поясніть тим, хто не здавав :))))
Меняют тесты , у вас точно этой бредятины не будет ..
для чего такое делать неизведанно , ребёнок нормально знал предмет , сейчас разочарование и ненависть к нему .. (
Мальчун-задирун• 09 июня 2023
Англійська -181
Укр.мова - 168
Математика - 159.

Вважаю, що завалив. Як можна було не написати математику, якщо є всі довідкові матеріали - мені мало зрозуміло.
Але він майже не готувався. Лениво проходити в останній місяць тестові завдання по одному за день і то не кожний день - це не підготовка.
Мусик Пусик• 09 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Фразеологізми, наприклад, завжди були і будуть
Але зацікавило іспанське слово
Вакцениро Вона• 09 июня 2023
Ответ дляМусик Пусик
Але зацікавило іспанське слово
Не знаю я испанских слов в укр .. а испанский я немного знаю !
Удачная• 09 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
та не, уверена, вы знаете кучу испанизмов.
но как звучал сам вопрос в тесте, интересно?
На циголках• 09 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Если бы ребенок нормально знал предмет, то проблем бы не возникло. Значит, не достаточно хорошо. В этом и прошлом году и так тесты очень упростили, чтобы не грузить детей. По сравнению с ЗНО предыдущих годов НМТ - очень легкий тест.
автор А я з косою • 09 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Я бы не сказала, зно было один предмет в один день, а тут три предмета. Очень тяжело, тяжелее зно однозначно.
Мальчун-задирун• 09 июня 2023
О, Вікіпедія підсказала іспанізми в українській мові:

анчоус, армада, асьєнда, банан, болеро,
ваніль,
гітана, гітара,
жасмин,
камарилья, канібал, карамель, кастаньєти, компрачикос, корида,
лимон,
маїс, мангуст, мантилья, мачете,
наваха,
патіо,
ранчо, романс, румба,
савана, сеньйор, серенада, сигара, сієста, силос, сомбреро,
танго, томат, торнадо,
фієста,
херес, хунта,
ельдорадо, ембарго

Думаю, було завдання щось на кшталт правила и/і в словах іноземного походження?
На циголках• 09 июня 2023
Ответ дляА я з косою
Вы не правы. НМТ намного легче. Сам тест (структура, вопросы) и то, что можно отстреляться в один день, а не жить на нервах месяц без передышки.
автор А я з косою • 09 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Ну может, ну у нас даже учителя говорят тест намного сложнее. Тем более в этом году.(
На циголках• 09 июня 2023
Ответ дляА я з косою
У меня другие сведение от человека, который занимается подготовкой к ЗНО уже много лет.
Вакцениро Вона• 09 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Результаты у детей всех завальные , все рыдают и массово имеют не то что ожидалось .. В условиях « учебы» при ковиде и войне они герои . « легкости « лично я в тестах не уловила , я вообще такие слова в своей жизни не слышала , старинный украинский что ли ..

Вакцениро Вона• 09 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Ну у нас тоже была подготовка этих детей человеком которая занималась подготовкой зно , что сказать ей овца .. за деньги не смогла подготовить такое кол- во детей (((
На циголках• 09 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ну здесь не могу ничего сказать, только посочувствовать.....Все по-разному готовят. У учеников моей знакомой хорошие результаты.
Патика-мотика• 09 июня 2023
Ответ дляА я з косою
Не важче
Хто знає і підготовлений, то за 40 хв пишуть НМТ
Зно так швидко не напишеш
Викупана• 09 июня 2023
Ответ дляА я з косою
У вас дуже гарні результати, вітаю.
Кроме математики
Викупана• 09 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Вы сдавали? Специалисты говорят, что немного тяжелее. А самое сложное - это то, что сразу 3 предмета, каша в голове, когда скачешь с вопроса на вопрос. И очень мало времени на вопрос, в 2 раза меньше, чем было на зно
Птица Говоруша• 09 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Не важче
Зно так швидко не напишеш
Так.
Хрещеник здавав в 2021 зно і в 2022 НМТ.
НМТ здав всі на 200, написав за менше, ніж пів години.
Зно здав на 193-198. Говорив, що набагато важче.
Патика-мотика• 09 июня 2023
Ответ дляВикупана
В Києво Могилянку такі тести здавали ще від її відкриття
Кілька предметів одночасно, все закодовано, 3 години на тест. Норм все, без каші в голові.
Тестова форма завжди легша, ніж розписувати відповіді
Реально, якщо людина знає, то все займає менше, ніж година часу
Не вірю, що дитина, яка мала високий рівень знань, завалить НМТ
Пацака-задирака• 09 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Ні. Ви навіть не уявляєте, наскільки складно складати іспити одразу з 3х предметів, до того ж поглиблено. Навіть перерви нема. ЗНО однозначно легше.
Патика-мотика• 09 июня 2023
Ответ дляПацака-задирака
Я складала
В 1995 році
3 предмети і логіка
Абсолютно посильне навантаження, повірте
Пацака-задирака• 10 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Я складала
В 1995 році
3 предмети і логіка
Структура іспитів минулого тисячоліття зовсім інша. Я в 2003 складала 6! іспитів з інтервалом в 2-3 дні, але тригодинний брейншторм для підлітків насправді дуже стресовий. А ще система висне і от учень робить тести, а відповіді не зараховуються, він пише їх на чорновику, в зрештою у нього залишається лише 20 хвилин, щоб ввести ті кляті відповіді в систему і молитись, щоб ніякого збою не було. Так було цьогоріч у мого сина.
Патика-мотика• 10 июня 2023
Ответ дляПацака-задирака
При чому тут тисячоліття?
Ви ж про брейншторм пишете, де за 3 години здають 3 предмети
Це не є новим для України. Деякі університети, як НаУКМА, наприклад, давали такі ж вступні випробування ще минулого тисячоліття))
Ми писали мультитест, де 3 предмети + логіка, за 1 день! 3 години на все. Чим це відрізняється від НМТ?
Син минулого року здавав, закінчив хороший ліцей. Всі його однокласники мають 1-3 по 200 балів, або по 1-2 помилці. Це ж не випадковість, а системні знання, тому такі результати
Цьогорічні випускники його ліцею мають такі ж результати