Воздух в банке• 10 июня 2023
Подовження лікарняного на 2й місяць з ЛКК?
Дівчата, я повний нуль. Родичка з інсультом у лікарні, вже виписують, але вона паралізована. Лікар сказала подовжить лікарняний до тих максимальних 30 днів. А про потім мовчить. Я гадала, шо вона як її лікар дасть направлення на лкк, яке, маю велику надію, ще подовжить лікарняний? Чи може якось заочно це зробить. Нам би хоч до 4 місяців протягнути його, він в поміч в оплаті дорогого пансіонату з обладнанням. Але я блін розгубилася вже на першому етапі. Лікар? Сімейний? Коли йти? До закінчення 30 днів чи після? Підкажіть, хто знає. Хоча б прості мої дії зараз. Дякую.
Тоска в носках• 10 июня 2023
Так вроде на инвалидность только надежда. Не знаю как сейчас, но давно ещё деда парализовало и выписали домой точно так же, нельзя дольше на больничном. И пришлось с работы увольняться.... Так как лежачий после инсульта и не говорил. Мы тогда уже смирились, копейки больничный платили...
Воздух в банке
• 10 июня 2023
Ответ дляТоска в носках
Нам інвалідність не потрібна, пенсія з інвалідності менша за пенсію за віком. Зараз лікарняний подовжує лкк, наче. І він з її стажем нормальний. А через 4 місяці на мсек і вони дають інвалідність. Мені незрозуміло, як це все відбувається після стаціонару..