Міряю від одиниці• 10 июня 2023

Психолог может выписать антидепрессант?

Кров з молоком• 10 июня 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Врач-психолог тоже врач же)
Ні. Психолог - не лікар.

Кров з молоком• 10 июня 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Психиатр то уже для запущенных, более сложных случаев. А если у человека просто стресс или депрессия, то психолога достаточно. Если психолог видит, что не справится, то направляет к психиатру.
Ні, все зовсім не так. Ситуація, описана вами, буває тільки якщо психолог або неадекватно себе оцінює, або боїться втратити гроші клієнта і навалює йому усіляку пургу, аби клієнту не легшало і він продовжував ходити і ходити. Є ж різниця, чи ви сходите к психіатру раз на півроку чи пару місяців, чи щотижня до психолога.
BrizLu• 12 июня 2023
Если есть медицинское образование, то возможно да. Очень легкие тоже полагаю может.
Я как психолог работаю в паре с психиатром и как раз психиатр выписывает антидепрессанты, если в них есть надобность.
автор Міряю від одиниці • 12 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
Ні. Психолог - не лікар.
Лікар.
Кров з молоком• 12 июня 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Лікар.
Я правильно розумію, що це - клінічний психолог?
автор Міряю від одиниці • 12 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
Нет, клинический психолог - это специалист в области обычной психологии, прошедший специализацию по направлению ’клиническая психология’. А тут это врач.
Кров з молоком• 12 июня 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так, я вже почитала. Хоча інформації малувато. Чи лікує лікар-психолог депресію, параноїдальні прояви, шизофренію і подібні захворювання, чи тільки діагностує їх та направляє пацієнта з підозрою на захворювання до психіатра?
автор Міряю від одиниці • 12 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
В этом я пока тоже еще не разобралась.