Меломанка Маланка• 10 июня 2023
Скільки має бути англійської мови на тиждень?
Дівчата, ви все знаєте. Підкажіть яким нормативним актом регулюється кількість годин англійської мови на тиждень? Та й інших предметів.
В мене є відчуття, що наша школа збільшує/зменшує кількість уроків як їм подобається і зручно.
ОхиИВздохи• 10 июня 2023
Есть программа, а количество часов в ней выбирает сама школа. У нас в 5 классе 5 раз в неделю.
В 4 было столько же, но это больше, чем рекомендованное количество, кажется. Рекомендация была 4 урока.
Колгоспниця• 10 июня 2023
Є варіативна складова і тому в різних класах можна збільшувати/зменшувати години за рішенням школи і батьків.
У школи є спеціалізація?
Калинові вуста• 10 июня 2023
Дівчата, якщо я правильно розумію, за програмою НУШ - 3-4 класи 3 години, 5-6 - 3,5 години. Але можуть брати з резерву.
За старою програмою 7-11 класи залежить від типу школи
ПолБатона• 10 июня 2023
Є законодавчо затверджений мінімум, менше його не може бути. Спитайте в класного керівника, він знає. У моєму класі були додаткові години укр.мови та алгебри, а на паралелі - німецької.
Меломанка Маланка
• 10 июня 2023
Ответ дляПолБатона
Питала. Нічого конкретного не почула.тому і шукаю законодавчі акти з прописаними годинами в залежності від класу.
В нас в нас один рік було 4 години, інший 2. Потім 5.
Це школа від 5 по 11 клас, молодшої немає.
ПолБатона• 10 июня 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Тобто нічого конкретного? На початку року дають начальний план на клас, згідно якого вона заповнює журнал. Якщо вона не в курсі,підійдіть до завуча. Ви теж учасник освітнього процесу. Або самі введить в гуглі типову освітню програму. Та небагато сторінок і видно години кожного циклу Там від 3 годин, але може бути дві, якщо посилили іншу іноземну або є предмет з поглибленим вивченням. І пам´ятайте, це ваше право знати навчальну програму і це не секрет.