Прибираю щодня• 10 июня 2023
Як ви відноситесь до чоловіків, які з голим торсом сідають до столу?
Наприклад, прийшли до вас гості, або ви до когось. І на кухні чоловіки сідають до столу в одних спортивках і голим торсом, чи взагалі, на ньому лише труси.
Результат:
вже голосів:
135 (79.41%)
Ні, це дико та некультурно
35 (20.59%)
Нормально відношусь
Прибираю щодня
• 10 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Ахаха. Ну якщо в селі якомусь задріпаному чи в комуналці хіба що.
А що, якщо в селі, то це апріорі право на недотриманність якихось етичних норм?)
Леди Г• 10 июня 2023
Чоловік може прийти до столу в одних трусах, якщо жарко, але то за умови, що ми самі вдома . Коли є хтось ще вдома, то такого собі ніхто не дозволяє
Докладальниця• 10 июня 2023
Не могу себе такого представить. Ко мне домой люди в одежде приходят, в ней же и за стол садятся.
Прибираю щодня
• 10 июня 2023
Ответ дляДокладальниця
Ну, наприклад, прийшли друзі до вас на дачу, на шашлики, і ви у біседці потім обідаєте, і чоловіки без футболок сидять
Анонимарик• 10 июня 2023
Что там, была раз у знакомой в гостях, так там муж за стол не просто в одних труселях сел, но еще и половина жопы волосатой видно было. Есть мне не сильно хотелось
Прибираю щодня
• 10 июня 2023
Ответ дляГде тут 0?
Нормально. Головне, щоб не в самих трусах. Бо то вже занадто))
Нормально, навіть при гостях?)
Виправлялочка• 10 июня 2023
Надо тоже раздеться и сесть рядом) сиси на стол положить и пожелать приятного аппетита)
Всім шампаньського• 10 июня 2023
Гості, а також ми в гостях не роздягаємось до голих торсів. Це як взагалі?
Прибираю щодня
• 10 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Де стільки сміливості та розкутості взяти?)
Прибираю щодня
• 10 июня 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Ну, наприклад, це не свято якесь. А так, просто, заскочили до подруги, сидете на кухні. І тут заходить її чоловік, потріщати з вами, і сідає з голим торсом з вами за стіл.
Прилипало• 10 июня 2023
Та що хотіти від таких речей,якщо люди труси не натягують,коли швидку викликають, наприклад. (Я не говорю про випадки,коли людині раптово стало погано і її відключило). В мене друг дитинства декілька років пропрацював на швидкій, так чого він тільки не розказував.. люди навіть труси не натягують,бо вони,бачте, вдома у себе..і в більшості випадків це жінки.. люди просто позбавлені будь-яких манер, тому їсти за столом з голим торсом,це ще,м´яко кажучи, квіточки
Помеха справа• 10 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
В багатьох це норма.
Бо ’жарко’
Луковая• 10 июня 2023
Смотря как этот голый торс выглядит))
Если красиво, то вообще без проблем. Если как на фото... я могу убежать))
Скажений гудзик• 10 июня 2023
Меня это бесит. Еще муж любитель в трусах по дому ходить. Тоже раздражает
Прибираю щодня
• 10 июня 2023
Ответ дляПрилипало
Прилипало• 10 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Уявіть? Я сама в шоці була. Реально адекватні люди,не п´яниці і світять своїми місцями...це жєсть.
Прибираю щодня
• 10 июня 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Так а є такі що ще при дітях так ходять. У знайомих так вітчим ходить і їм норм.
Луковая• 10 июня 2023
А чего к голому торсу все фукают. Вон тетки соски на улице выпячивают, декольте до пупа и ничего...))
Скажений гудзик• 10 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Так и мой так ходит. Вечно говорю ему об этом, а он - я дома, что ты мне постоянно указываешь
Прибираю щодня
• 10 июня 2023
Ответ дляЛуковая
Ну вони ж всеодно прикриті одягом
Дівчина заглядєніє• 10 июня 2023
Есть у подруги муж, он и в трусах бегает и с голым торсом, но он без образования, ему простительно
Прилипало• 10 июня 2023
Ответ дляЛуковая
У мужчин такі самі соски,якщо про те вже мова пішла,як і жінок. Абсолютно ідентичні. Просто люди звикли все ’опошлить’,тому зараз жінка без ліфчика викликає таку бурю емоцій. Зауважте,без ліфчика,а не без одягу. А тут іде мова про повністю оголений верх.
Раптом що,я так не ходжу,але адекватно відношусь до жінок,які можуть собі це дозволити