Прибираю щодня• 10 июня 2023
Як ви відноситесь до чоловіків, які з голим торсом сідають до столу?
Наприклад, прийшли до вас гості, або ви до когось. І на кухні чоловіки сідають до столу в одних спортивках і голим торсом, чи взагалі, на ньому лише труси.
Результат:
вже голосів:
135 (79.41%)
Ні, це дико та некультурно
35 (20.59%)
Нормально відношусь
Фея_3уровень• 10 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Ну, наприклад, прийшли друзі до вас на дачу, на шашлики, і ви у біседці потім обідаєте, і чоловіки без футболок сидять
На даче, летом в беседке, это нормально, я считаю, в остальных случаях нет
Прилипало• 10 июня 2023
Ответ дляНетутешня
Я стільки жирних чоловік не зустрічала,а ось жіночі мені кидаються в очі,ну і в більшості жінок стоячі соски,в чоловіків ні
А я не зустрічала стільки жінок без білизни,щоб мене хвилювали їх соски і я ще щось запам´ятовувала. Ну є і є,ходять і ходять