Доброго дня!
Маю карту в Приваті валютну ,в євро.
Хочу зняти чи перевести на гривні,як це найвигідніше зробити?
Дуже дякую!
Маю карту в Приваті валютну ,в євро.
Дуже дякую!
Забобонний фрукт• 10 июня 2023
карта універсальна? Якщо так, то можна покласти на депозит на місяць (якщо не горить, зняти валюту, продати в обмінці). Якщо терміново, то знімати в касі і нести в обмінку, але зараз не найкращий курс, щоб продавати валюту, восени буде більше, я думаю. ви взагалі в Україні?
Хлопаю ресницами• 10 июня 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Нема такого, можна депозит зі знаттям валюти оформити лише на 3 місяці. Зараз начебто вже 4
Забобонний фрукт• 10 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
ви праві, подивилася на сайті, від 3 міс. Раніше було і на 1
english book• 10 июня 2023
Краще зняти валюту і розраховуватися гривнею. Але це якщо розрахувати до копійки.
Бо курс обміну Євро на сьогодні 39.30
А розрахунок в торгівельній мережі буде за курсом 39.37.
Тобто різниці майже немає.
Ну ще є варіант зняти євро, і обміняти де курс вигідніший.
Бо курс обміну Євро на сьогодні 39.30
Тобто різниці майже немає.